Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 9.04.2021

Просмотров:

ОРЕНДА КВАРТИР У ХАРКОВІ БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

У такому великому місті як Харків відсоток оренди житла із залученням послуг агентів з нерухомості займає вагому частку від загальної суми укладення угод на знімання.

Орендувати квартиру без участі посередника практично неможливо. По-перше, в цьому зацікавлені власники (адже так їм не потрібно відповідати на численні дзвінки, розповідаючи про об’єкт). По-друге, вже давно налагоджена схема, при якій нова інформація одразу потрапляє в єдину ріелторську базу. Таким чином, вийти на господаря стає складно.

Вартість послуг агента немаленька (ціна оренди за один місяць). З цієї причини покупці далеко не завжди бажають співпрацювати з «непроханим гостем», який так чи інакше з’являється між господарем і орендарем.

Житло здається як на вторинному, так і на первинному ринку. Про те, як можна зняти квартиру Харків без посередників у будь-якому варіанті, обговоримо в цій статті.

ОРЕНДА КВАРТИР У ХАРКОВІ БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Старий житловий фонд

Для того, щоб орендувати квартиру у вторинці, не переплачуючи агенту, потрібно запастися терпінням і вільним часом.

Відкривши будь-який сайт з оголошеннями про нерухомість, в 90% з них Ви натрапите на ріелтора. 

На деяких порталах є спеціальна опція установки фільтра «без посередників». Також шукайте в назві або тексті формулювання «від господаря», «своя» та інші.

Які ще кроки роблять:

  • аналіз інформації в газетах;
  • пошук оголошень на стовпах, під’їздах;
  • «сарафанне радіо»;
  • розміщення свого оголошення про намір орендувати житло.

Перший пункт у багатьох людей викликає недовіру, адже на зміну газетним виданням вже давно прийшла ера Інтернету. Однак не поспішайте ігнорувати цю пораду. Старше покоління якраз продовжує публікувати оголошення в місцевих газетах. Тому шанс вийти на власника є.

Розклеюванням на стовпах і під’їздах вже давно користуються і самі агенти. Проте звертайте увагу на такі оголошення. Часто їх розклеюють місцеві жителі.

Так зване «сарафанне радіо» — спосіб, який ніколи не втратить актуальність у вирішенні будь-якої задачі. Розширити охоплення аудиторії можна за допомогою соціальних мереж. У сторіс або публікації напишіть про те, що хочете зняти квартиру Харків без посередників. Можливо, хтось із знайомих здає житло або знає господарів, які шукають орендарів.

Також скористайтеся можливістю розмістити оголошення-запит на сайтах або в газетах. Цей крок не виключить дзвінків від ріелторів навіть за умови, що там буде вказано «посередників прохання не турбувати». Але власники теж іноді переглядають таку інформацію в пошуках квартиронаймачів.

Новобудови

Як відомо, в первинну нерухомість часто вкладають кошти з метою заробітку зі здачі в оренду.

Інвестори купують житло за мінімальною ціною (на етапі котловану), чекають введення в експлуатацію, роблять ремонт, купують меблі і техніку та підшукують орендарів.

У новобудовах оренда квартир Харків без посередників довгостроково також можлива. Для цього роблять ті ж дії, що і з вторинним житлом.

З огляду на те, що багато господарів первинки володіють кількома квартирами і вважають це основним видом доходу, часто вони самі розміщують інформацію і спілкуються з потенційними квартиронаймачами.

Ще один варіант, який дозволяє отримати кваліфіковану інформаційну підтримку — це звернення до так званої керуючої компанії від забудовника, яка створена з метою допомагати власникам здавати житло і вирішувати всі поточні питання.

Послуга корисна для обох сторін: господар не торкається питань пошуку квартирантів, залагодження побутових проблем, контролю оплат за комуналку, а мешканець отримує своєчасну професійну консультацію, а також подальший супровід.

Примітка. Ріелтор надає тільки інформаційні послуги, далі ніякі завдання він не вирішує.

Оплата керуючій компанії також передбачена, але її розміри варіюються. Наприклад, забудовники часто анонсують акційні пропозиції, згідно з якими орендар звільняється від сплати комісії.

Ця опція — ще один плюс у скарбничку переваг нерухомості на первинному ринку.