Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 11.12.2018

Просмотров:

Основні особливості малогабаритної квартири

Головна особливість малогабаритного житла — його розмір. Малогабаритними вважаються квартири площею до 30-35 кв.м. До них відносяться гостинки (кімнати і малосімейки) і студії (еврооднушкі). Але крім квадратури, у них є інші відмітні риси.

Невисока ціна

Гостинки в середньому на 25% дешевше повнорозмірних однокімнатних квартир. Це пов’язано з меншими витратами на будівництво і обробку будинків.

Важливо! Ви економите фінанси не тільки при покупці малогабаритного житла. Невелику квартиру дешевше (і швидше) ремонтувати. Також менше часу витрачається на прибирання.

Вартість житлоплощі залежить від наступних факторів:

поверховість;
розташування квартири безпосередньо в самій будівлі;
на якому етапі купується нерухомість (найдешевше купувати на етапі котловану — нульовій стадії зведення новобудови);
з ремонтом гостинка або тільки з чорновою обробкою;
квадратура житлоплощі.
Великий вибір варіантів

На малогабаритні квартири є попит. І це породжує велику кількість варіантів готельного типу і студій на ринку. В одному новобудові можуть бути квартири різної площі та планування, тому кожен може знайти відповідне житло для себе.

малогабаритная квартира

Якщо купувати нерухомість на ранніх етапах зведення будинку, можна впливати на хід будівництва своєї гостинки — висловлювати побажання з приводу планування, тощо

Орієнтованість на самотніх людей і молоді сім’ї

Малогабаритне житло затребуване насамперед у тих, хто цього потребує, щоб все було під рукою. Великий сім’ї в гостинці буде тісно, ​​але одній людині або парі зайві метри навпаки будуть заважати. Розмір студії дозволяє з комфортом жити в квартирі 1-2 людям і виховувати маленьку дитину.

Можливість придбання в інвестиційних цілях

Житло найчастіше орендують студенти і молоді сім’ї. Вони не мають більші фінансові можливості, тому шукають для себе малогабаритну нерухомість. Тому для інвесторів купувати гостинки і студії з метою подальшої здачі в оренду — найвигідніший варіант. Вони окупаються швидше повнорозмірних квартир.

Практичний дизайн і планування

Пропозиції в новобудовах — це сучасні гостинки і студії з новими комунікаціями і відмінним ремонтом. Забудовники враховують вимоги клієнтів, тому пропонують максимально практичні планування. Площа зменшують за рахунок непотрібних метрів — комор, довгих коридорів, невиправдано великих прихожих.

Основные особенности малогабаритной квартиры

Важливо! Нестандартні рішення дозволяють раціонально використовувати простір. Затребуваний варіант на даний момент — дворівневі гостинки.

Також для малогабаритних квартир підбираються сучасні дизайни, що дозволяють візуально розширити приміщення і впустити в нього світло. Популярні стилі інтер’єру для готельного типу і студій:

Скандинавський. Поєднання білосніжних стін і меблів з декором з натуральних матеріалів. Дуже комфортний і практичний дизайн.
Лофт. Недбалий і творчий стиль. Характеризується вільної розстановкою меблів, хаотичним декором і великою кількістю світла в приміщенні.
Мінімалізм. Інтер’єр, в якому немає нічого зайвого. Кожен предмет в квартирі виконує свою функцію.
Хай тек. Найпопулярніший стиль для смарт-квартир. Для нього використовуються нейтральні приглушені відтінки і велику кількість корисних електронних приладів, що спрощують побутове життя.

Попит на малогабаритні квартири стає дедалі більше. А це значить що на ринку буде з’являтися ще більше пропозицій з практичними, незвичайними рішеннями в плануванні. Сучасні гостинки і студії — це компактність, раціональність і комфорт в одному флаконі.