Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 26.03.2019

Просмотров:

Чому інвестування в нерухомість вигідніше банківських вкладів

Кожна людина, володіючи певним фінансовим ресурсом, ставить собі за мету зберегти і примножити наявний капітал. Зважуються всі ризики, оцінюються можливості фінансових структур, катировки валют, курси цінних паперів. Виходячи із зібраних даних, кожен інвестор (назвемо так, умовно, людини, що володіє грошима) приймає рішення максимально вигідне для нього. Часом для збору таких даних, залучаються фахівці, в області фінансування, аналітики, юристи.

Але, володіючи, щодо, незначною сумою, багато хто приймає рішення самостійно оцінювати можливості отримання прибутку. Для реалізації цієї мети розглянемо кілька варіантів інвестування: банківський депозит і інвестиції в нерухомість.

Почему инвестирование в недвижимость выгоднее банковских вкладов
  • Банківські вклади. З початку року процентні ставки по гривневих депозитах, незначно, але все таки ростуть, чого не скажеш про валютні депозити — вони стабільно падають. За гривневі вклади фінансові структури України обіцяють, в середньому 14,6% при річному користуванні. тоді як в іноземній валюті в рази менше — 3,5%. «Мінфін» ввів бонусні заохочення для всіх вкладників, розміром до 2% разовим платежем. Багато банків, які беруть участь в цій «акції», відразу оголошують ставку з бонусом, вводячи в оману вкладника. Двох процентний бонус очікує тільки гривневі вклади, для іноземної валюти цей бонус досягає всього від 0,5% до 0,9%.

    Короткострокові вклади наближено рівні довгострокових депозитах, але найвигіднішим є термін в 12 місяців. У деяких фінансових установах і зовсім немає альтернативи, тільки довгострокові інвестиції.

    Крім цих умов, вкладникам пропонують всілякі акції, розіграші акційних сум, додаткові умови. Але всі ми прекрасно пам’ятаємо ситуацію з одним відомим і мега популярним банком. Коли вкладники не змогли повернуть свої заощадження не тільки в національній валюті, а й в іноземній. Про це намагаються не говорити, але такий ризик існує. Тим більше, за рік може статися все що завгодно, тому багато хто намагається не ризикувати і обмірковувати таке рішення найретельнішим чином.

    Нерухомість. Все популярнішими і безпечніше стає інвестування в нерухомість. Тут є кілька варіантів: стадія котловану, в ході будівництва, після введення будинку в експлуатацію. Прибуток інвестора, безпосередньо залежатиме від обраної моделі. Розмір прибутку від фінансування на стадії котловану може досягти 40%, оскільки ризик великий і вартість квадратного метра буде істотно знижена. На етапі будівництва, коли зведені майже всі поверхи, прибуток може скласти 25-30%. А коли будинок зданий, то покупка і подальший перепродаж принесе 15-20%.

    Крім прибутку від перепродажу існує ще варіант отримання постійного доходу від оренди нерухомості. Це досить вигідний інвестиційний план, здатний приносити стабільний дохід.

Почему инвестирование в недвижимость выгоднее банковских вкладов

Найнадійнішим гарантом інвестування в нерухомість є те, що вкладник стає власником квадратних метрів після введення будинку в експлуатацію. Після чого їх можна або перепродати, або віддати в оренду. Такий спосіб буде приносити фіксований прибуток в розмірі від 1% щомісяця! А здавши нерухомість в управління кваліфікованої компанії, даний показник може вирости до 16% річних.

У даній моделі фінансування важливо вибрати надійного забудовника, оскільки від нього буде залежати успіх. Уважно вивчивши всі документи, репутацію компанії-забудовника, відомості в ЗМІ, інформацію в інтернеті — можна вибрати компанію, яка допоможе заробити.

Зверніть увагу на компанію-забудовника «Воробйови гори» — наша репутація надійного партнера для наших інвесторів, партнерів, мешканців, створювалася кропіткою роботою. Ми працювали над цим більше 9 років, побудували 10 будинків, постійно оновлюємо інформацію з будівельних майданчиків, завжди раді бачити гостей в нашому відділі продажів. Співпрацюючи з нами, власники квартир заробляю гарантовані 16% річних в доларах і це не просто обіцянки!