Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 19.08.2019

Просмотров:

Порівняння дворівневої квартири з двоповерховим будинком

Дворівневі квартири — це нове унікальне пропозиція на ринку нерухомості. Рішення дизайнерів зробити в невеликій гостинці другий рівень дозволяє раціонально використовувати наявний простір і на такій же площі за таку ж бюджетну ціну організувати більше функціональних зон.
Дворівневі квартири стали руйнуванням стереотипу про те, що два поверхи може бути тільки в елітній нерухомості. Вони доступні для всіх верств населення: багато пропозицій є в будинках економ-і комфорт-класів.
Якщо порівнювати ці два види нерухомості, можна знайти багато схожих рис, але є і унікальні переваги. Почнемо огляд з загальних характеристик.

Схожі особливості

Головна характеристика як квартири, так і вдома з двома поверхами: чіткий поділ простору на приватне (приватне) і суспільне (гостьове). У ролі другого найчастіше виступає перший поверх. На верхньому рівні організовують функціональні зони, для яких важлива ізоляція: спальню, робоче місце.
Завдяки чіткому розподілу в двоповерховій нерухомості зручно проживати кільком людям: при необхідності побути на самоті можна просто піти наверх відпочивати.
Важливо! На другому рівні менше чути шум з першого рівня, ніж якщо просто піти в іншу кімнату на тому ж поверсі.

Порівняння дворівневої квартири з двоповерховим будинком

Переваги дворівневої квартири перед двоповерховим будинком

Будинки розташовуються за містом або у віддаленій його частини. Новобудови з двоповерховими готельками будують в центрі і районах з розвинутою інфраструктурою. Тому розташування — це перша перевага дворівневої квартири перед будинком. Звідси зручно добиратися в будь-яку точку міста, а поруч є все, що необхідно. Інші плюси:

  • Невисока ціна. Чи не доводиться переплачувати за зайві квадратні метри, оскільки планування продумана максимально раціонально.
  • Менші витрати на ремонт. У міській нерухомості забудовник заздалегідь передбачив зручне розташування сходів на другий рівень, санвузла та кухні. У будівлі проведені всі необхідні комунікації і ремонт може знадобитися лише косметичний — в тому випадку, якщо ви захочете змінити дизайн. У той же час в будинку одна заміна сходів влетить в копієчку, оскільки це досить масштабне спорудження.
  • Простота технічного обслуговування. Так, наприклад, у всіх житлових комплексах від забудовника «Воробйови Гори» передбачена послуга ОСББ. Все комунально-побутові питання вирішуються через неї. А в приватному будинку цим займаєтеся ви самі. При тому що два поверхи означають — більше потенційних проблем.
  • Можливість перепланування. Особливо спрощується цей процес при покупці квартири на стадії будівництва ЖК. Ви заздалегідь можете вказати забудовнику свої побажання.
Порівняння дворівневої квартири з двоповерховим будинком

У приватного двоповерхового будинку перед квартирою є тільки одна вагома перевага — це хороша екологія. Поруч може бути розташований ліс, річка, в своєму дворі можна посадити сад. Але вибираючи цю особливість ви втрачаєте ряду переваг квартири. Крім того, сучасні забудовники піклуються про клієнтів і постійно поліпшують житлові умови своїх проектів:

  • упорядковують територію;
  • озеленюють дворики;
  • прокладають зручні асфальтовані доріжки та під’їзди до будівлі;
  • встановлюють дитячі майданчики;
  • забезпечують цілодобову охорону території.

Якщо ви зацікавлені в покупці дворівневої квартири, зв’яжіться з менеджером компанії «Воробйови Гори» вже зараз або залиште заявку на сайті. Ми розповімо вам про кращі пропозиції, доступних на даний момент і допоможемо вам підібрати нерухомість вашої мрії за хорошу ціну!