Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Просмотров:

03.05.2019 Останні новини про забудову ЖК «Бестужівські Сади»

Житловий комплекс «Бестужівські Сади» будується швидкими темпами. Щотижня з’являється нова інформація про зведення будинку. Зараз робітники з майданчика передають такі дані:

  • в першій секції майбутньої новобудови триває кладка п’ятого поверху;
  • також в цій секції до четвертого поверху готові всі перегородки;
  • у другій секції закінчують монтаж армопоясу під заливку;
  • крім того, в цій частині будинку до шостого поверху готові всі перегородки і санітарні вузли.

Нагадуємо, що покупцям нерухомості в ЖК «Бестужівські Сади» доступні наступні послуги від забудовника «Воробйови Гори»:

  • ОСББ. Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, через яке забезпечується технічне обслуговування будівлі та вирішуються комунальні питання.
  • Керуюча компанія. Можливість інвесторам у нерухомість доручити пошук і заселення орендаря забудовнику і гарантовано заробляти на здачі квартири в оренду 16% річних в доларах.

же зараз купити апартаменти в ЖК «Бестужівські Сади» можна за низькою вартістю. Крім того, безпосередньо у компанії-забудовника «Воробйови Гори» можна відразу вибрати і замовити ремонт квартири. За статистикою, так надходить 90% покупців.

Ми пропонуємо унікальні для Харкова умови співпраці: точні терміни ремонтних робіт, прописані в договорі, і рік гарантії. Поспішайте дізнатися більше, зв’язавшись з нашими менеджерами вже зараз.

Последние новости о застройке ЖК «Бестужевские Сады» Последние новости о застройке ЖК «Бестужевские Сады» Последние новости о застройке ЖК «Бестужевские Сады» Последние новости о застройке ЖК «Бестужевские Сады»