Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Просмотров:

16.11.2018 Останні новини з майданчика, де будується другий будинок ЖК «Бестужівські сади»

Другий будинок житлового кварталу «Бестужівські сади» від компанії-забудовника «Воробйови гори» продовжує будується за планом. Останні новини з майданчика, де зводиться будівля, такі: робітники вже перекрили третій поверх майбутньої новобудови і приступили до кладки четвертого поверху.

Другий комплекс «Бестужівські сади» буде таким же сучасним, високотехнологічним і якісним, як і перший. У будівлі буде утеплений в два шари фасад і яскравий дизайн. Навколо новобудови, який розташовується в старому центрі Харкова, буде озеленена і упорядкована територія. У будинку, що будується буде комфортно жити!

Ход строительства Бестужевские сады

Додаткові пропозиції покупцям від компанії-забудовника «Воробйови гори»:

  • ОСББ. Приватна організація, яка займається вирішенням комунально-побутових питань по дому (аналог ЖЕКів). В рамках цієї пропозиції кожного будинку призначається штатний сантехнік, електрик та інші фахівці.
  • Управляющая компания. Если вы приобретаете квартиру в ЖК «Бестужевские сады» в инвестиционных целях, все обязательства по сдаче недвижимости в аренду вы можете передать компании «Воробьевы горы», а сами только получать пассивный доход.

Крім того, купивши нерухомість від забудовника «Воробйови гори», ви стаєте учасником масштабної акції від компанії і отримуєте можливість виграти позашляховий автомобіль! Детальніше про умови читайте на сайті «Воробйови гори».