Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 4.12.2018

Просмотров:

Переваги і недоліки «євроквартири»

Євроквартири — це житлове приміщення такого планування, при якій кухня і вітальня об’єднані в одну велику їдальню.

Важливо! Однокімнатну євроквартиру називають студією і вона не має внутрішніх перегородок взагалі (крім тих, які відокремлюють санвузол). Евродвушка включає кухню-вітальню і одну спальню. Евротрешка — столову і дві спальні і т.д.

Чим відрізняються євроквартири

Завдяки об’єднанню кухні і вітальні, загальна площа квартири зменшується до розмірів малосімейки. Тому стандартний метраж евродвушкі — 30-40 кв.м. Для порівняння: квадратура звичайної двокімнатної квартири досягає 50-60 кв.м.

Стоит ли покупать евроквартиру?

При цьому відсутність внутрішніх перегородок робить простір відкритим, і приміщення не здається тісним. Метраж скорочується за рахунок не житлових приміщень, але непотрібних коридорів і невиправдано великих прихожих.

Важливо! Менша площа Євроквартири означає також їх меншу вартість.

Принцип планування

Європейська планування більш практична, ніж стандартна пострадянська. Замість розмежування приміщення на кімнати (спальня, вітальня, кухня) пропонується виділення функціональних зон. Особливо це видно на прикладі еврооднушек — квартир-студій. У них немає внутрішніх стін, тому зонування виробляють за допомогою:

переносних ширм;
кольорових блоків;
дизайну;
установки подіумів;
умеблювання.

Важливо! У Євроквартири кухня-вітальня сприймається як основне приміщення, громадська зона. Решта кімнати оформляються як приватні: спальні, робочі кабінети, гардеробні і т.д.

Чи варто купувати євроквартиру?

Головна особливість Євроквартири — так званий open air, відкритий простір. Ця характеристика — палиця з двома кінцями. З одного боку вона дозволяє створювати незвичайні дизайни і унікально оформити свою квартиру. З іншого, любителям стандартних планувань в еврожілье може бути незатишно.

Стоит ли покупать евроквартиру?