Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 7.03.2019

Просмотров:

Переваги покупки квартири в новобудові

Квартири в новобудові — це первинний ринок нерухомості. Останнім часом він популярніший, ніж вторинний — придбання житла не у забудовника, а у господарів. На затребуваність квартир в новобудовах є як мінімум кілька причин.

Нижчі ціни

Продаж нерухомості в нових житлових комплексах стартує відразу після початку будівництва. На ранніх етапах зведення будівлі є можливість придбати житло на 30-50% дешевше за середню ціну на ринку. Ця особливість робить пропозиції від забудовників доступніше, ніж квартири від господарів, в які можна відразу заїхати.

Ідеальний стан житла

Преимущества покупки квартиры в новострое

Квартири в новобудовах продаються на різних стадіях ремонту:з чорновою обробкою;з чистової обробкою;з дизайнерським ремонтом.

Варіанти різняться за ціною, але який би з них ви не вибрали, вас чекає ідеальний стан інженерних комунікацій, стін і т.п.

Важливо! Навіть квартири з чорновою обробкою не вимагають капітального ремонту, оскільки сам будинок є новим. А ось хрущовки і сталінки часто потребують оновлення.

Чистий юридична історія

Деякі люди боятися купувати нерухомість у забудовника через ризик стати жертвою шахрая. Але придбання житлоплощі на вторинному ринку теж тягне за собою ризик: наприклад, що на квартиру раптово почнуть претендувати спадкоємці. З новобудовою такого не станеться — у нього абсолютно чиста юридична історія, без минулого і таємних господарів.

При цьому убезпечити себе від шахраїв досить просто:

Купуйте нерухомість у забудовника з хорошою репутацією на ринку.
Ретельно вивчіть всю документацію, особливо перевіряйте дозвіл на будівництво і права на землю.
Проконсультуйтеся з юристом з приводу укладення договору про покупку. Якщо купувати житло до здачі будинку в експлуатацію, звичайний договір про купівлю-продаж укласти на нього не можна — юридично його не існує. Альтернативних варіантів кілька, і кожен вибирає для себе найбільш підходящий.
покращене планування

Преимущества покупки квартиры в новострое

Хрущовки, брежневки і сталінки будувалися з урахуванням вимог середньостатистичного радянської людини. У сучасному ритмі життя багато рішень таких житлоплощі вже ні до чого. Наприклад, часто зайвими є комори або холодильники в хрущовці під вікном. Це все метри, які не пристосувалися для життя, але за які доводиться переплачувати.

Планування в новобудовах максимально практичні і ультрасучасні. З Заходу поізаімствована ідея використовувати менше внутрішніх перегородок — так з’явилися студії і евродвушкі, -трешкі і т.п. У них жити настільки ж зручно, наскільки в стандартних квартирах, але по метражу вони менше — прибрані зайві квадрати, які й так не використовувалися.

Для тих, хто не готовий до Євроформат, є великий вибір традиційних планувань. На прикладі дизайнерських квартир в новобудовах також показано, як найбільш раціонально використовувати простір: зонуючи приміщення за допомогою меблів, архітектурних споруд і декору.

Незвичайний формат малогабаритних квартир — дворівневі гостинки. У них може з комфортом жити невелика сім’я з дитиною. На першому поверсі розташовується санвузол, вітальня і кухонна зона. На другому поверсі знаходиться спальня. При цьому розташування зон мешканці можуть змінювати на свій розсуд.

Упорядковані території

В ідеальному стані не тільки будинки і квартири, а й території навколо новобудов. Забудовники дбають про мешканців і озеленюють території, укладають нові асфальтовані доріжки, встановлюють дитячі майданчики. Квартири в новобудовах — це майбутнє, в якому комфортно жити.