Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 10.06.2019

Просмотров:

Прибуткові інвестиції в нерухомість «Бестужівські сади»

Проект харківського забудовника «Воробйови гори» під назвою «Бестужевські сади» розташувався по вулиці Бестужева недалеко від торгово-розважального центру «Французький бульвар». Це яскраве сучасна будівля, яка не тільки привертає увагу своїм зовнішнім виглядом, але і має якісний фундамент, утеплений фасад, впорядковану територію і ряд інших переваг. Ідеальний об’єкт для інвестицій. І ось чому.

Будинок європейського класу

Прибуткові інвестиції в нерухомість «Бестужівські сади»

Новобуд був зведений з використанням останній технологій в будівництві, а також екологічно чистих матеріалів. У ньому комфортно і тепло жити завдяки подвійному фасаду і автономної системи опалення.
За яскравим зовнішнім виглядом ховаються затишні квартири та під’їзди. Холи оздоблені дзеркалами і квітами, в будинку чисто і прибрано, регулярно проводиться вологе прибирання.
Біля новобудови є дитячі майданчики, парковки, викладені нові асфальтовані доріжки. Все реалізовано за європейськими стандартами, тому квартири в ЖК «Бестужівські сади» вигідно виділяються в порівнянні з іншими пропозиціями на ринку.

Широкий вибір квартир

Житло в будинку ідеально підходить для придбання з метою подальшої здачі в оренду. Це малогабаритні квартири з раціональним плануванням. Серед доступних варіантів:

  • студії — однокімнатні євроквартири без внутрішніх перегородок і коридорів, де кухонна зона сполучена з житловою (загальна площа варіюється від 11,3 до 41,2 кв.м.);
  • двокімнатні євроквартири;
  • унікальні дворівневі смарт-квартири.

У першій-ліпшій нагоді суміщений санвузол, якісний ремонт і стильний дизайн. Вони поєднують два основні чинники, важливих для орендаря — комфорт і низьку вартість. Ціна приємно дивує за рахунок того, що в европланіровках немає «мертвих кутів» і зайвих метрів — кожна частинка простору використовується за призначенням.
Важливо! На сайті можна подивитися дво- і тривимірні планування, а також домовитися з менеджером про перегляд квартир в ЖК наживо.

Унікальні пропозиції для інвесторів від забудовника

Прибуткові інвестиції в нерухомість «Бестужівські сади»
Унікальна послуга від забудовника «Воробйови гори» для тих покупців, які планують здавати новопридбану нерухомість в оренду — керуюча компанія. Ви (можна відразу після покупки) укладаєте договір із забудовником, за яким він зобов’язується:

  • відразу ж приступити до пошуку орендаря (для цього використовується, в тому числі, внутрішня база компанії);
  • заселити нового мешканця в квартирі;
  • забезпечити можливість цілодобового вирішення виникаючих комунально-побутових проблем;
  • стежити за станом нерухомості;
  • контролювати систему оплати комунальних послуг.

Щоб ви були впевнені в тому, що з вашою квартирою все в порядку, «Воробйови гори»:

  1. Регулярно висилають звіти про стан житлоплощі у вигляді фотоматеріалів і відео.
  2. Ведуть бухгалтерський облік. Чи готові на першу вимогу надати фінансовий звіт, в якому прописані всі цифри, що проходять через рахунки.

Важливо! Керуюча компанія також надає унікальну можливість стежити за укладенням договору з орендарем в режимі онлайн за допомогою мережі Інтернет.
Прибуток від інвестицій в нерухомість «Бестужівські сади» гарантовано становить 16% річних в доларах. Таким чином, ваш річний дохід від вкладень в житло складе більше, ніж якщо б вклалися в квартиру в Європу. При цьому є два варіанти отримання прибутку: на карту (рахунок в банку) або готівкою.
За замовчуванням перерахування здійснюються щомісяця. Але «Воробйови гори» довіряють своїм покупцям, тому пропонують виплатити річний прибуток відразу після укладення договору авансом. Дізнайтеся про умови співпраці більше, зв’язавшись з менеджером компанії.