Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 25.01.2019

Просмотров:

Приклади візуального збільшення однокімнатної квартири

У сучасному світі і непростих фінансових можливостях молодих сімей, гостро стоїть питання економії простору, раціонального використання квадратних метрів, економії вільного місця в однокімнатній квартирі. Ми спробуємо розібратися в цьому непростому питанні і зруйнувати стереотип, що одиничка — це складно, тісно, нудно.

Основні принципи дизайну

Примеры визуального увеличения однокомнатной квартиры

Вся концепція і сприйняття квартири починається з оформлення стін. Існують основні принципи, які допомагають візуально розширити невеликий простір. Виділивши одну зі стін, контрастним кольором, ми можемо домогтися необхідного ефекту. Так, наприклад, кольоровий або темна підлога, допомагає візуально розширити межі квартири по сторонам, а також збільшити висоту стелі. Якщо в такому ж кольорі зробити стелю, то площа збільшується в ширину. Контрастний колір на бічних стінах дозволяє розсунути горизонти задньої стіни, підлоги і стелі.

Грубим порушенням є одне колірне рішення для всіх сторін кімнати, оскільки квартира перетворюється в коробок із замкнутим простором.

Ідеї ​​оформлення Вам на допомогу

Примеры визуального увеличения однокомнатной квартиры

Крім оформлення стін, існує ще кілька прийомів, які відмінно справляються із завданням:

Колір. Світлі стіни завжди роблять квартиру візуально більше, легше, легше. Зробивши задню стіну і підлогу темними, ми збільшуємо площу в ширину, меблі виглядає більш стійкою. А бічні опори і задня стіна, навпаки, візуально піднімають стелю. Зробивши темним низ, а верх світлим і дзеркальним — отримаємо візуально безмежне приміщення.
Оздоблення, шпалери, штукатурка. Багато хто знає принцип — вертикальна лінія розширює, горизонтальна — подовжує. Тому використовуючи такий прийом, необхідно вибрати що — то одне. При низьких стелях відмінно підійде вертикальні, широкі смуги, які можна продублювати в меблів: високі шафи, полиці під стелю, колони, високі стільці. Приклад з фотошпалерами, на яких зображений ліс — гарне рішення даної задачі.
Дзеркала. Всі поверхні, що відбивають грають на зорове збільшення приміщення. Чому б цим не скористатися. Дзеркальна стіна або велике дзеркало, плюс глянцеві поверхні меблів — будуть максимально відображати денний або штучне світло, а в поєднанні зі світлими стінами, вийде легкий, повітряний дизайн.
Фотошпалери. Ще одне відмінне рішення для розширення горизонтів не лише кімнати, але і квартири в цілому. Сучасні технології дозволяють перенести на папір абсолютно будь-яку картинку, що збільшує політ фантазії. При цьому недостатньо просто розмістити на стіні красиву картину, необхідно підкреслити її в деталях, меблях, текстилі, підлогове покриття, колірному поєднанні. Але одиночний великий об’єкт (квітка, тварина, інше) буде притягувати увагу на себе, що візуально зменшить квартиру. Тому якщо квіти, то дрібні; абстракція — багаторівнева; лінії — широкі.
Світло, колони — це закони, які працюють правильно. Велика кількість денного світла, оживляє приміщення, роблячи його просторіше, а колони витягують стіни, піднімають стелю. У поєднанні з дзеркалами виходить зробити найменше — вагомим. Але не можна забувати, що хоча б один яскравий, контрастний акцент повинен бути. Інакше є ризик перетворити житло в лікарняну палату. Вибирайте в світлий інтер’єр темна підлога або одну поверхню на пару тонів темніше, світлі тони, але темні меблі. Такі рішення зроблять квартиру більше, сучасніше, комфортніше.

Дотримуючись цих дизайнерських прийомів, з легкістю можна візуально збільшити будь-яку, навіть невелику житлоплощу.