Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

22.11.2019 Прогрес в будівництві ЖК «Бестужевські сади»

Забудовник «Воробйові гори» активно продовжує займатися зведенням нового житлового комплексу по вулиці Бестужева в безпосередній близькості від ТРЦ «Французький бульвар».

За цей тиждень зроблено великий обсяг робіт. Фахівці займаються внутрішнім оздобленням по всьому будинку: штукатуркою стін і стяжкою підлоги, а також укладанням плитки в підвальному приміщенні. Будівельники вже закінчили монтаж гіпсокартону в коридорах і приступили до цього процесу на сходах. Наступного тижня планується установка вхідних дверей у квартири.

Роботи з монтажу вентиляції підходять до завершення. Робочі займаються і надалі благоустроєм території: половина двору вже викладена плиткою.

У новобудові представлене ліквідне житло нового формату — затишні однорівневі та дворівневі гостинки. Такі квартири доступні за ціною і користуються високою популярністю серед інвесторів. При мінімальних вкладеннях, низьких витратах на ремонт, економії на комунальних послугах вони приносять високий стабільний дохід. 

Послуга управління нерухомістю доступна всім покупцям житла від «Воробйових гір». Досвідчені співробітники швидко знайдуть і заселять орендарів, а в майбутньому візьмуть на себе вирішення побутових та організаційних питань, а також контроль оплат за комуналку і оренду.

Нагадаємо про те, що буквально через тиждень закінчується акція від забудовника, згідно з якою при купівлі житла в будь-якому зі споруджуваних комплексів (ЖК «Воробйові гори-8», ЖК «Бестужевські сади-2» або ЖК «Воробйові Гори на Полях-1» ) Ви отримуєте знижку 10%.

Встигніть купити затребувану нерухомість за гарною ціною!

Подробиці на нашому сайті.

Прогрес в будівництві ЖК «Бестужевські сади» Прогрес в будівництві ЖК «Бестужевські сади» Прогрес в будівництві ЖК «Бестужевські сади»