Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Просмотров:

24.03.2020 Що відомо про будівництво ЖК «Бестужевські сади-2»?

Житловий комплекс «Бестужевські сади-2» — новий 7-ми поверховий будинок, який знаходиться по вулиці Бестужева, поруч з ТРЦ «Французький бульвар». Цей об’єкт складається з популярного для харків’ян на сьогодні формату житла — однорівневих і дворівневих смарт-квартир площею 19-25 м².

Зараз робочі  займаються прибудинковою територією: прибирають її від будівельного сміття, встановлюють паркан, ведуть роботи з підготовки до висадки зелених насаджень. 

У квартирах наші бригади продовжують робити ремонти: монтують сантехніку, електрику, клеять шпалери, встановлюють натяжні стелі.

Чистове оздоблення від забудовника вигідніше: Ви отримуєте готове житло до моменту здачі будинку в експлуатацію, ціни на матеріали нижче ринкових, а роботи виконуються якісно (з гарантією 1 рік).

Більш докладно про це, а також про наявність квартир Ви можете дізнатися в нашому відділі продажів.
      Наші менеджери також можуть провести онлайн презентацію квартир, якщо Вам незручно пересуватися по місту і немає можливості навідатись до відділу продажів.

Що відомо про будівництво ЖК «Бестужевські сади-2»? Що відомо про будівництво ЖК «Бестужевські сади-2»? Що відомо про будівництво ЖК «Бестужевські сади-2»? Що відомо про будівництво ЖК «Бестужевські сади-2»?