Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Просмотров:

22.04.2020 Що відомо про житловий комплекс «Бестужевські сади-2»?

ЖК «Бестужевські сади», який розташований поруч з ТРЦ «Французький бульвар», вже зовсім скоро буде зданий в експлуатацію. Зараз наші бригади продовжують робити ремонти в багатьох квартирах: кладуть плитку в санвузлах, встановлюють натяжні стелі, клеять шпалери. Чистове оздоблення від забудовника замовляють близько 90% клієнтів. У цьому випадку вони економлять дорогоцінний час, адже до моменту введення комплексу в експлуатацію ремонт буде готовий. На прибудинковій території також є прогрес: тут вже висаджують туї, варять столи для мангальной зони і фарбують пожежні сходи.

«Бестужевські сади» — відмінний варіант для інвестування з метою здачі смарт-квартир в оренду. Крім інших переваг орендарів приверне вдале розташування комплексу: в пішій доступності три станції метро («Київська», «Академіка Барабашова» і «Захисників України»), а також зупинки трамвая (№6, №8, №16, №26, №27 ) і маршруток. 

Більш докладно про площу квартир, про дворівневі студії та інше Ви можете дізнатися на нашому сайті або у відділі продажу.

22.04.2020 Що відомо про житловий комплекс «Бестужевські сади-2»?  22.04.2020 Що відомо про житловий комплекс «Бестужевські сади-2»?  22.04.2020 Що відомо про житловий комплекс «Бестужевські сади-2»?  22.04.2020 Що відомо про житловий комплекс «Бестужевські сади-2»?