Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 11.10.2019

Просмотров:

Що вигідніше: купити квартиру з ремонтом або зробити його самому?

Купівля нерухомість на первинному ринку, тобто безпосередньо у забудовника, дає мешканцеві багато переваг. Так, можна придбати кімнати на 30-50% дешевше. Цей варіант можливий, якщо оформляти папери на етапі закладки фундаменту будинку. Також він отримує можливість вибрати, як буде виглядати його житлоплощу і навіть в якому вигляді він її отримає.
Всі забудовники пропонують два варіанти нерухомості:

  • «під ключ»
  • з чорновою обробкою.

У першому випадку її відремонтують за вас. У другому цей обов’язок покладається на вас. Але квартири з чорновою обробкою дешевше. Тому це вигідніше. Так міркують багато. Вони мають рацію тільки наполовину.

Що з себе являє чорнова обробка?

Житлоплощу з чорновою обробкою — це нерухомість, повністю готова до ремонту. Так, звичайно стіни і стелю відразу можна фарбувати або перед цим зовсім небагато вирівняти штукатуркою.
Наявність інженерних комунікацій і міжкімнатних дверей потрібно уточнювати у компанії. У деяких варіантах новобудов це теж уже передбачено. Але в деяких немає.
Важливо! Вікна у всіх квартирах з чорновою обробкою встановлені забудовником.
За фактом чорнова обробка являє собою голі стіни. Перевага в тому, що вирішувати, що з ними робити, тільки вам. Але це одночасно і перевага, і недолік:

  • на вас фінансове забезпечення і прийняття всіх рішень;
  • на вас вибір матеріалів;
  • в процесі робіт витратитися дуже багато ресурсів;
  • вибір будівельної бригади також може бути складний, якщо ви слабо уявляєте, що шукаєте;
  • в цілому дизайн доведеться продумувати самостійно, спираючись тільки на уяву і картинки з інтернету (або варто найняти дизайнера, що буде додатковою витратою).

Купівля квартири з готовим ремонтом

Нерухомість «під ключ» — це «заходь і живи». Покупка такої квартири позбавляє мешканця від багатьох проблем. При цьому вартість її, звичайно, вище, але на ремонт згодом ви не витрачаєтеся.
Важливо! Взагалі якщо робити підрахунки, виявляється, що чорнова обробка плюс самостійні ремонтні роботи приблизно дорівнює квартира «під ключ».
Базову обробку вибирають люди, які хочуть самостійно вибрати інтер’єр. При цьому вони не беруть до факт, що це можливо і при покупці повністю готової нерухомості:

  1. Доглянете варіант планування в ще споруджуваному будинку.
  2. Зверніться до забудовника з приводу обговорення особливостей ремонту.
  3. Після здачі будинку в експлуатацію засіли в житлоплощу своєї мрії!

Придбання чорнової обробки виправдано, коли у вас є час почекати. Наприклад, не приступати до робіт відразу після отримання ключів. Так ви все одно платите ту ж суму, але поділяєте її на дві частини. В якомусь сенсі це теж економія.
Якщо ви збираєтеся вселитися або здавати нерухомість в оренду відразу, вибирайте готове пропозицію. На первинному ринку великий вибір варіантів. Навіть якщо купувати кімнати в добудованому будинку, можна знайти дизайн своєї мрії.
На вторинному ринку все інтер’єри плюс мінус схожі між собою, тоді як забудовники намагаються представити ідеї для різних категорій і різних вимог потенційних мешканців.
На вигоду впливають не тільки гроші, але ресурси. Враховуйте цей момент при прийнятті рішення. Подумайте, чи готові ви вкладатися своїм часом? Якщо у вас на це сили? Адже доведеться вивчати багато додаткової інформації, шукати матеріалів, робочих. Це складно, але відповідь на це питання — рішення вашої дилеми.