Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 5.11.2019

Просмотров:

Скільки існує різних стилів в інтер’єрах?

Стиль інтер’єру — це сукупність ознак, які відрізняються техніками обробки, оформлення, розташування і виду меблів, декору. Стилів інтер’єру налічується понад 70 видів і всі вони відрізняються один від одного. Деякі стилі схожі і розпізнати тонкощі може справжній цінитель.
Існують етнічні дизайни. Вони відрізняються колоритним наповненням, який підкреслює ознаки, а також відмінності тієї чи іншої країни. Наприклад, арабський — це багата обстановка, дорогі меблі з м’якою оббивкою, пензлики на текстилі, кальян у вітальні, пуфи, подушки, а також килими ручної роботи. Або, візьмемо африканський — тут характерні експресія, колорит, обов’язковий характерний контекст. Африканський інтер’єр відрізняється теплими відтінками сонця, піску, бурштину, сухої трави, а в обробці використовують натуральні матеріали з імітацією шкіри тварин або потрісканої землі. Декором виступає шкура тварин, маски африканських шаманів, тематичні статуетки, дерев’яний посуд.

Скільки існує різних стилів в інтер'єрах?

Топ 5 найбільш використовуваних стилів в інтер’єрі

  • Мінімалізм

Тут все просто і зрозуміло — нічого зайвого, ніякої мішури, зайвого декору. Все строго-по суті. Поєднання декількох базових квітів, без кричущих відтінків. Максимум три кольори, геометричні лінії, стримана меблі. Аксесуари заховані в мобільні полки, кухонна техніка прихована за фасадом поверхонь. Такий напрям вітають педантичні люди, які не бажають розмінюватися на дрібниці, які цінують спокій і стриманість у всьому.

  • Лофт

Цей напрямок для творчих, нестандартно мислячих людей, адже поняття «лофт» трактують як горище. У певний час горища займали творці, щоб їм не заважали снують люди. Вони не замислювалися над оформленням стін, статі, не намагалися приховати стельові балки. Їх атмосферу робило творчість: картини, скульптури, а затишку додавали побутові речі: ліжко, килим, крісло, пуфи та інше.

  • Класика

Цей напрямок нескінченно багатогранне, тому що об’єднує в собі всю розкіш бароко, ампіру, рококо. Він поєднав у собі пишність палацових залів, розкіш оздоблення, шик, помпезність, химерність. Зараз класичний стиль зробили трохи стриманіше, але основні елементи як і раніше вказують на царські хороми, а золото в обробці, різьблені візерунки на меблях, електричні канделябри — роблять його пишним.

Скільки існує різних стилів в інтер'єрах?
  • Хай тек

У світлі сучасного прогресу, деякі люди бажають оточити себе «розумними» технологіями, сучасною технікою, різними роботами. Тут відсутній декор, випадкові
речі, квітчасті фіранки.
Максимальний функціонал в меблів, багато штучного освітлення і сучасна техніка — це основа даного стилю.

  • Еко

Тут основний девіз — натуральність у всьому! Максимальне зближення з природою, натуральні тканини, природні оздоблювальні матеріали, декор з підручних речей і багато живих рослин. Еко-інтер’єр «любить» багато денного світла, теплі світлі тони, натуральні фарби. Дерев’яні підлоги намагаються не фарбувати, надаючи їм максимум натуральності. Стіни штукатурять і фарбують світлими фарбами. В якості основи для меблів використовують необроблене дерево, пеньки, сухі гілки дерев. Текстиль також максимально натуральний: бавовна, льон, вовна.
Поряд з цими напрямками стають популярні скандинавський — це гармонійна суміш мінімалізму і еко-стилю. Родзинкою є велика кількість денного світла, білі тони, картини морських пейзажів і велика кількість сімейних фото.
Яскравим стилем, на оформлення якого наважаться небагато, є бохо — це своєрідна хохлома. Строката, яскрава, незвичайна обстановка, як клаптикової хустку, яким накрили квартиру.
Насправді стилів дуже багато і кожен вирішує, яка атмосфера Вас буде оточувати наступні кілька років.