Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 4.01.2019

Просмотров:

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ГОСТИНКА У ХАРКОВІ

За останні роки популярним видом нерухомості стали гостинки на первинному ринку. Вони все частіше купуються харків’янами, і це зовсім не дивно.

Смарт-квартира, тобто гостинка нового формату, — це невелике за площею житло без перегородок, яке при бажанні і знанні невеликих секретів можна перетворити в затишну, простору і функціональну студію.

СКОЛЬКО СТОИТ ГОСТИНКА В ХАРЬКОВЕ

Сучасні забудовники зводять сьогодні цілі будинки, що складаються з квартир цієї категорії.

Крім самої житлової площі, покупець отримує ряд переваг:

розвинена інфраструктура (для забудови вибираються хороші райони, часто поруч з метро, ​​навколо є школи, дитячі сади і супермаркети);
упорядкована під охороною прибудинкова територія з дитячими майданчиками та паркуванням;
можливість економити на комунальних послугах завдяки новим енергозберігаючим технологіям
власна котельня, яка може включатися раніше початку опалювального сезону в разі холодів і відключатися до його завершення, якщо на вулиці вже потеплішало;
екологічно чисті міцні матеріали (гарантія багаторічної експлуатації без капітального ремонту).

СКОЛЬКО СТОИТ ГОСТИНКА В ХАРЬКОВЕ

Отже, в цьому році ціна на гостинку в споруджуваному будинку в Харкові коливається в діапазоні від 600 до 750 доларів за один квадратний метр. За останнє півріччя вартість в доларовому еквіваленті практично не змінюється. Коливається тільки рівень ціни в гривні через нестабільність національної валюти.

Таким чином, гостинку площею 16-19 кв.м можна купити за цілком адекватні гроші — 11-12 тисяч у.о.

СКОЛЬКО СТОИТ ГОСТИНКА В ХАРЬКОВЕ

Природно, на ціну гостінок, як і інших видів нерухомості, впливає багато факторів. Деякі з них змінюють ціну за один квадратний метр незначно, а інші можуть істотно підвищувати або занижувати вартість. Перерахуємо ці показники:

клас об’єкта нерухомості;
стадія готовності;
віддаленість від метро та іншого громадського транспорту;
інфраструктура;
наявність обробки;
поверх, на якому розташована студія;
моментальна покупка або в розстрочку;
статус компанії-забудовника і юридична чистота.

Трохи докладніше про кожен з пунктів.

СКОЛЬКО СТОИТ ГОСТИНКА В ХАРЬКОВЕ

Клас об’єкта і стадія готовності

Клас об’єкта нерухомості — це якість будівництва, а також розташування будинку. Ціна на гостинку в цегляному будинку буде вище, ніж в монолітному або панельному. Якщо квартира знаходиться в центрі або близько до нього, природно вартість буде дорожче. Перш за все, це пояснюється високою ціною на землю.

Якщо об’єкт вже зданий в експлуатацію, різниця складе 20-30% в сторону збільшення.

Транспорт, інфраструктура

Фактор транспортної доступності також впливає на ціноутворення. Найбільше цінуються квартири, розташовані поруч зі станціями метро.

Наявність декількох шкіл, дитячих садів, великих супермаркетів і розважальних центрів обов’язково враховується при формуванні вартості.

Внутрішнє оздоблення та поверховість

Що стосується обробки, часто забудовники пропонують квартири вже з нею. І хоча ціна стає вище, як правило, це більш вигідно, ніж виводити стіни і вирівнювати підлоги самостійно. Хоча якість обробки від будівельної компанії може бути не зовсім хорошим, тому вибирайте забудовників з гарною репутацією.

Якщо говорити про поверховості, всі ми знаємо, що на вторинному ринку ціна на житло на перших і останніх поверхах, які вважаються менш комфортними, значно нижче.

У нових будинках особливого дискомфорту в цьому плані немає. Перші поверхи високі, а нові технології при будівництві дахів вбережуть від протікання води на останньому ярусі. Але, незважаючи на це, забудовники все ж роблять невелику знижку покупцям таких квартир (3-5%).

Статус компанії

І останній важливий аспект — це чистота і статус будівельної компанії. Якщо ціна квартири істотно нижче ринкової, треба задуматися, чи все в порядку з документами і фінансовим становищем юридичної особи, і чи є всі необхідні дозволи.

Слідкуйте за актуальними акціями забудовників, а також не забувайте про те, що часто залишилися кілька квартир в будинку можна купити з хорошою знижкою.

Пам’ятайте! При бажанні можна дочекатися свого унікального пропозиції! Купуйте нове житло і живіть комфортно і з радістю в ньому.