Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 5.03.2021

Просмотров:

СПАЛЬНЯ НАВЕРХУ: СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ ДВОПОВЕРХОВІ КВАРТИРИ І ДЕ ЇХ ШУКАТИ

Квартири, що складаються з двох рівнів, користуються високим попитом серед покупців, тому забудовники активно пропонують такий формат житла на первинному ринку.

Перевага подібного типу нерухомості очевидна: Ви отримуєте набагато більше корисної площі без переплати за додаткові квадратні метри.

Дворівневі квартири роблять на верхніх поверхах, тому крім цього у мешканця відкривається вдалий вид з вікон.

 

Площа і планування 

У новобудовах двох’ярусне житло (так само як і одноярусне) ділиться на класи:

  • економ;
  • комфорт;
  • бізнес;
  • еліт.

Клас залежить від технології будівництва житлового комплексу, рівня комфорту прилеглої території, площі квартири та інших чинників.

Економ, як правило, — це невеликі затишні смарт-студії з другим поверхом (площа квартири близько 20 м²). Відповідно, еліт — це просторі апартаменти площею від 100 м².

У дворівневих квартирах високі стелі (більше 4-х м). Також відрізняються віконні прорізи: по ним легко визначити, що житло складається з двох рівнів (вікна витягнутої форми).

На другому поверсі обладнують спальню. Ця зона більш відокремлена. Якщо мова йде про повноформатні квартири, де внизу 2-3 кімнати, господарі іноді воліють зробити на верхньому ярусі кабінет або спортивний куточок.

СПАЛЬНЯ НАВЕРХУ: СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ ДВОПОВЕРХОВІ КВАРТИРИ І ДЕ ЇХ ШУКАТИ

Два рівня з’єднані між собою сходами. Цей елемент дуже важливий в інтер’єрі, так як вважається центральним. Сходи бувають різної форми і підбираються під стиль, а також під індивідуальні вимоги. Види сходів:

  • маршові;
  • консольні;
  • гвинтові;
  • болтові.

Оформлення другого ярусу залежить від площі. У невеликих смарт-студіях там розміщують стаціонарне ліжко і, можливо, тумбу зі стільцем. Таким чином, навіть квартира площею 20 квадратів стає максимально комфортною (в однорівневій студії поставити ліжко навряд чи вийде, тому туди частіше купують розкладні дивани).

Внизу при цьому обладнують повноцінну вітальню з кухнею.

 

Вартість двоповерхових квартир

З урахуванням того факту, що Ви отримуєте практично в два рази більше корисної площі, ціна на двох’ярусне житло в новобудовах більше ніж приємна — двоповерхова квартира коштує всього на 8-12% дорожче, ніж одноповерхова.

Таким чином, якщо класична смарт-студія площею 19 квадратів оцінюється на етапі котловану приблизно в 13000 доларів США, то така ж за розміром дворівнева буде коштувати близько 14500 $.

Як і всю первинку, такі квартири краще купувати на старті продажів. З урахуванням високого попиту варто поквапитися, щоб не упустити найвдаліші варіанти. Дворівневі квартири (особливо недорогі смарт-формати) купують у першу чергу.

Що стосується оздоблення, то звичайно воно тут обійдеться дорожче. По-перше, одна з серйозних статей за витратами — покупка сходів. По-друге, необхідно зварити конструкцію другого ярусу і витратити кошти на оздоблювальні матеріали. Але, незважаючи на це, вартість дворівневої квартири значно нижче, ніж двушки.

СПАЛЬНЯ НАВЕРХУ: СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ ДВОПОВЕРХОВІ КВАРТИРИ І ДЕ ЇХ ШУКАТИ

Чи є дворівневі квартири на вторинному ринку?

Як уже згадувалося вище, такий формат житла пропонують тільки сучасні забудовники. Радянські планування були типовими, і ні про яке двоповерхове житло мови не велося. 

Дуже рідко, але все ж у старому житловому фонді зустрічаються пропозиції з продажу двох квартир на сусідніх поверхах, з’єднаних між собою. Але це вже трохи інший формат.

У свою чергу, гравці конкурентного первинного ринку переслідують мету створення максимум функціоналу та комфорту за мінімальною ціною, тому дворівневі квартири все частіше зустрічаються в пропозиціях від забудовників.