Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 24.05.2019

Просмотров:

Способи збільшення «кордонів» вашої квартири

Житловий простір обмежений кількістю квадратних метрів. Але збільшити його можна і без покупки ще однієї квартири. Наступні способи дозволяють ефективно використовувати доступний простір і візуально (а в деяких випадках і не тільки) зробити його більше.

Залишити в квартирі тільки потрібне

Способи збільшення «кордонів» вашої квартири

У сучасному світі дуже популярні принципи мінімалізму. І цьому є одна проста причина — вони працюють.
Уявіть, що ви втратили всі свої речі. Що ви придбаєте в першу чергу? Багато речей, які є зараз у вас — це накопичення за роки, і навряд чи ви завжди купували щось нове тільки тому, що старе зносилося або зламалося. Влаштуйте ревізію, а, щоб не розкидатися добром, виставите його на продаж:

  • на ОЛХ;
  • Шафу
  • форуми;
  • групи в соцмережах і т.п.

Важливо! Не переборщити з аскетизмом, деякі речі можна залишити навіть якщо вони не дуже корисні, але дорогі серцю.

Реалізувати практичні системи зберігання

Крім непотрібних речей в квартирах завжди є речі, які використовуються рідко або тільки в сезон. Їх все потрібно десь зберігати до того моменту, поки вони знову не знадобляться. У меблевих магазинах можна знайти цікаві варіанти в вигляді, наприклад, вакуумних мішків для одягу. Вони займуть менше місця, ніж полки в шафі.
До речі про шафах. Їх важливо розташувати так, щоб вони не зменшували простір. Якщо кімната витягнута, зробіть її за допомогою шафи квадратної. Крім того, не обов’язково використовувати стандартні величезні системи зберігання, можна розбити їх на дрібні тумби і вбудовані полиці. Головне, щоб їх було не надто багато — таке рішення теж «з’їсть» квадрати.

Використовувати меблі-трансформер

Способи збільшення «кордонів» вашої квартири

Для малогабариток меблі-трансформер — це знахідка. Найпростіший приклад — розкладний диван. Але це далеко не єдине рішення дизайнерів. Зверніть свою увагу на такі винаходи:

  • Двоповерхові ліжка. І це не тільки відомі всім конструкції з двома спальними місцями для двох дітей. Зараз в меблевих можна знайти ліжка, де нагорі облаштовано спальне місце, а внизу — місце для ігор або стіл для уроків.
  • Ліжка-горища. Схожий на попередній варіант, тільки для дорослих. Спальню облаштовують під самою стелею, а внизу місце звільняється і його можна пристосувати для чого завгодно.
  • Підвіконня-стільниця. Звичайний підвіконня руками умілих дизайнерів перетворюється в місце для приготування або прийняття їжі, домашній офіс і т.д.

Вільне меблювання

Стандарти інтер’єру диктують розстановку меблів у стін. Це звично, консервативно, але «плаваюче» меблювання робить простір більш відкритим. Особливо добре це рішення підходить для студійних планувань. Острівець вітальні облаштовують в центрі кімнати, диван виступає в ролі предмета, який ділить простір надвоє.
Важливо! Відмінний приклад вільного умеблювання можна підглянути в квартирах серіалу «Друзі».

Правильний вибір кольорових рішень і освітлення

Візуально великими здаються світлі квартири, оформлені в монохромних схемах. Додайте глибини обсягом за допомогою використання різних відтінків одного і того ж кольору.
Що стосується освітлення: найкраще працюють на розширення простору рівномірно розташовані точкові джерела світла. Використовуйте також декоративні світильники (голографічні стрічки, лампочки, тощо) в тих місцях, на яких хочете акцентувати увагу.
Щоб збільшити кількість світла в кімнаті, віддавайте перевагу глянцеві поверхні матовим. Повісьте дзеркало або поставте шафа з дзеркальними дверцятами навпроти вікна, щоб вони відображали денне світло і впускали його в усі куточки приміщення.