Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 2.08.2017

Просмотров:

Старі і нові гостинки Харкова — рівень цін в місті

Старі і нові гостинки Харкова — рівень цін в місті

Гостинки вважаються найбільш прийнятним варіантом житлової нерухомості в нашому місті. Їх вартість істотно нижче, ніж ціни на звичайні квартири. Цим і обумовлений високий попит на них, який росте ось вже протягом декількох років! Компактні гостинки — це реальний варіант того, як обзавестися своїм власним житлом, а не витрачати гроші на знімну квартиру.

Гостинки Харкова — вторинний ринок пропозицій і його ціни

Старые и новые гостинки в Харькове

Вторинний ринок гостінок представлений, в основному, за рахунок невеликих кімнат, які розташовані в будинках, що використовувалися під гуртожиток. Тому характерною рисою таких варіантів вважається наявність загальних служб і кухні в блоці проживання. Деякі з гостінок, що реалізуються в цих будинках, не оснащені навіть власним санвузлом, в чому і є їх найголовніший мінус! По факту — це навіть не ізольоване житло, а звичайна кімната.

Незважаючи на наявність явних недоліків таких варіантів, їх вартість на ринку варіюється від 7000 до 11000 $, в залежності від району міста. У переважній більшості гостинки такого класу розташовуються в промислових секторах Харкова, в безпосередній близькості до заводам і об’єктів виробництва.

 

Нові-старі гостинки Харкова — скільки коштує «кіт в мішку»?

Поширеним в продажу варіантом стали і гостинки в реконструйованих будинках. Їх вартість трохи нижче від ціни нерухомості в 100% новобудовах, але таке придбання може призвести до виникнення великої кількості проблем:

Процес реконструкції здійснюється наспіх, з численними порушеннями;
Основа будівлі — це старий аварійний об’єкт, який вже слід було б зносити, а не реставрувати;
Більшістьреконструйованих комплексів — колишні будівлі промислового призначення;
Оформлення купівлі-продажу гостінок в реконструкціях не завжди відповідає юридичним правилам. У власників таких квартир можуть виникнути проблеми в подальшому, коли постане питання про розширення житлоплощі і продажу гостинки.

Говорячи про вартість «старо-нових» гостінок, в середньому, вони реалізуються за ціною 9000-11000 $.

Скільки коштують нові гостинки Харкова?

Гостинки в новобудовах
міста Харкова — це найвигідніший варіант вкладення коштів у нерухомість, серед усіх представлених раніше. Погодьтеся, адже жити в новій затишній квартирі, розташованій в світлому і сучасному комплексі набагато приємніше, ніж в старому реконструйованому будинку або в гостинці, яка раніше використовувалася в якості кімнати гуртожитку.

ЖК «Бестужівські сади», де Ви можете придбати відмінну гостинку, створений із застосуванням передових європейських технологій в області будівництва житлових будинків. Готовий комплекс має як гідними теплоізоляційними властивостями, так і високою екологічністю, що для багатьох людей грає надзвичайно важливе значення.

На жаль, не всі забудовники Харкова пропонують нову нерухомість подібного класу і технічного рівня. А тому, вибирати новобуд теж потрібно вміти. І одним з головних критеріїв, яким слід керуватися, є репутація забудовника! Купуючи гостинку у компанії, яка має позитивну історію, Ви уникаєте тих ризиків, які можливі в разі покупки нерухомості у маловідомого забудовника.

Що стосується питання вартості, ціна гостинки в ЖК «Бестужівські сади» — всього 233 000 грн. Серед новобудов — це найвигідніша пропозиція в Харкові! Середня вартість малогабаритки починається з позначки в 9000 $ і вище, залежно від району розташування.

Тепер, орієнтуючись в цінах на гостинки в Харкові, який варіант віддасте перевагу Ви — «вторинку», реконструкцію або новобуд? На нашу думку, вибір тут очевидний!


Популярные запросы:

#гостинки со своим санузлом и кухней#малогабаритки, #новые гостинки в Харькове, #смарт-квартиры.

Старые и новые гостинки в Харькове: цена, предложение
Reviewed by moderator on.
Summary:Гостинки считаются наиболее приемлемым вариантом жилой недвижимости в нашем городе. Их стоимость существенно ниже, чем цены на обычные квартиры. Этим и обусловлен высокий спрос на них, который растет вот уже в течение нескольких лет! Компактные гостинки – это реальный вариант того, как обзавестись своим собственным жильем, а не тратить деньги на съемную квартиру.

Description:Старые и новые гостинки Харькова — уровень цен в городе. Сколько стоят новые гостинки Харькова? Вторичный рынок предложений и его цены.
Rating: 5