Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 16.07.2020

Просмотров:

СТИЛЬ «Ф’ЮЖН» ВІДМІННИЙ ВИБІР ДЛЯ ОРИГІНАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ

Фьюжн — один з найбільш неординарних стилів. Його назва походить від англійського слова «fusion», що в перекладі означає «злиття». Такий напрям об’єднує в собі суперечливі і, здавалося б, несумісні ідеї.

Тут є повна свобода дій, де перевага віддається емоційній складовій. Мешканець грає за своїми правилами, відкидаючи правила і стереотипи.

 

Історія виникнення

Зародження ф’южна сталося в 80-х роках минулого століття на Філіппінах, де більшості людей імпонують вільні погляди. Прагнучи створити щось нове, місцеві дизайнери почали комбінувати непоєднувані матеріали в меблях: камінь і пластик, дерево під старовину і хромовані елементи.

Поступово течія поширилася і на інші сфери, в тому числі інтер’єр. Після декількох років на піку популярності ф’южн залишився осторонь, поступившись місцем іншим напрямкам.

Пару років тому стиль відродився і став трендом останніх сезонів.

СТИЛЬ «Ф'ЮЖН» ВІДМІННИЙ ВИБІР ДЛЯ ОРИГІНАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ

 

Кому підходить напрямок «ф’южн»?

Оформлення інтер’єру в такому хуліганському стилі — сміливий крок, який не всім під силу. Ф’южн люблять художники, актори, театральні режисери, письменники та інші творчі люди з неординарним мисленням.

Створивши навколо себе обстановку удаваного хаосу, де немає місця строгим рамкам, вони відчувають прилив творчої енергії та натхнення.   

 

Особливості 

Незважаючи на повну свободу дій, яку дає ф’южн, основна риса — абсолютна гармонія і цілісність образу. Меблі, декор, форми, кольори — все грає на контрастах, але, тим не менш, створює гарну загальну картину.

Характеристики стилю:

 • поєднання будь-яких жанрів без обмежень (на відміну від еклектики, яка передбачає змішання близьких за змістом напрямків);
 • емоційність;
 • збалансованість;
 • складна колірна гамма;
 • різноманітність і велика кількість декору;
 • гра зі світлом.

СТИЛЬ «Ф'ЮЖН» ВІДМІННИЙ ВИБІР ДЛЯ ОРИГІНАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ

У фьюжн запросто сусідять: 

 • консерватизм і футуризм; 
 • класика і хай-тек; 
 • розкіш і простота; 
 • організованість і безлад; 
 • природність і досягнення науково-технічного прогресу.

В інтер’єрі переважають яскраві, часом кричущі, кольори: бірюзовий, малиновий, золотий. Однак, основне завдання, яке стоїть перед дизайнерами, — вчасно зупинитися і не перетворити картинку в недоладний образ.

Як правило, в такому приміщенні монтують точкове освітлення, причому не тільки на стелі. Щоб створити атмосферу загадковості, світильники встановлюють в стінах практично біля підлоги. Неонове світло в поєднанні з кольоровим робить приміщення схожим на театральну сцену. Бра, торшери, настільні лампи різних моделей і форм додають інтер’єру казковості.

В оздобленні переважають такі матеріали як шкіра, лляні тканини, рогожка. На стіні або підлозі може лежати звірина шкура.

Класичні меблі розбавляються позолоченими елементами, драпіруванням, яскравими декоративними подушками. Часто в такому інтер’єрі встановлюють камін.

Вдало впишеться в образ квартири барна стійка, яка служить як спосіб зонування між вітальнею і кухнею. Кухонна зона також уособлює суперечливість і свободу, поєднуючи керамічний і пластиковий посуд, глиняні горщики і сучасну техніку.

 

Вирішивши оформити квартиру в стилі ф’южн, не бійтеся експериментів. Творіть на своїй території так, щоб інтер’єр був відображенням Вашої душі. Однак пам’ятайте, що навіть тут необхідно знати міру!