Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 16.10.2019

Просмотров:

Стиль лофт — краще рішення для творчих людей

Лофт вважається самим недбалим, креативним, але в той же час одним з найскладніших стилів. Всі ці особливості через те, що у нього практично немає правил. Як створити інтер’єр у стилі, до якого немає чіткої інструкції? Задіяти свою уяву на повну! Ось чому саме лофт найкраще підходить творчим людям — тільки він надає таку свободу.

Особливості стилю лофт

Словом loft спочатку називали «апартаменти нагорі». Це були просторі старі приміщення складського чи заводського типу, які люди за допомогою простих дизайнерських прийомів перетворювали в житлове приміщення. Все це перейшло і в інтер’єр: в сучасних лофт старе йде поруч з новим, причому його не ховають, а виставляють напоказ.
Під «старим» мають на увазі не «бабусину» меблі, але грубі, часто навіть необроблені, поверхні: цегляну кладку, нічим не покриті труби, сходи.

Стиль лофт - краще рішення для творчих людей
Важливо! Найкраще виглядає лофтового інтер’єр, якщо в ньому все натуральне. Але якщо ви ремонтуєте новобуд, немає сенсу спеціально оббивати стіни до цегли, краще використовувати декоративний.
Крім того, лофт характеризується такими особливостями:

  • Хаотична меблювання. У цьому стилі не розставляють меблі за правилами. Вона рідко ставиться навіть просто біля стін. Меблювання починають від центру приміщення, великі предмети інтер’єру використовують для зонування. Взагалі в лофт розстановка може бути будь-який, аби вам було комфортно.
  • Незвичайні предмети інтер’єру. Крім того, що в таких інтер’єрах старі речі використовуються нарівні з новими, що само по собі створює контраст, лофт також любить незвичайні елементи декору. Щоб знайти такі, не зайвим буде походити по ярмаркам дизайнерських меблів і барахолок.
  • Прості меблі. Всупереч своїй незвичності, цей стиль не любить химерності. Особливо це проявляється в обробці. До формі вимоги менш суворі, але меблі незвичайної форми в приміщенні може бути тільки одна — інакше шарм буде втрачено.

Колірна гамма може бути будь-хто. Найчастіше це теплі натуральні відтінки дерева і каменю, які поєднуються з металом і глибокими ненасиченими тонами базових квітів:

  • синього;
  • зеленого;
  • червоного.

Осучаснений loft також може бути світлим, з використанням білих і бежевих відтінків в основі. Відгалуження від стилю — богемний лофт — крім того, характеризується більш складними кольорами і переходами.

Стиль лофт - краще рішення для творчих людей

Для будь квартир підійде такий інтер’єр

Для такого вільного дизайну, як loft, найкраще підходять такі ж вільні квартири — студії. Вони знайшли один одного! Адже не дарма, саме студії найчастіше вибирають творчі люди.
Студійні апартаменти, які не мають перегородок, дозволяють здійснити ту саму хаотичну лофтового меблювання, і впустити в кімнати більше світла.
Важливо! Освітлення — важлива риса стилю. Добре, якщо у вашій квартирі великі вікна, оскільки потрібен саме природне світло.
Лофт — то місце, в якому доречно зробити майстерню посеред вітальні. Тому заздалегідь передбачте, щоб вам вистачило квадратів на всі ваші задуми.

Рекомендації по дизайну

Робити інтер’єр «по картинці» — завжди погана ідея. Так він виходить занадто «вилизаним». Але для лофт це зовсім протипоказано. Включайте свою уяву на повну і не слухайте нікого!
Але якщо потрібні ідеї для натхнення, ось кілька:

  • недбало пофарбована стіна з цегляною кладкою;
  • декоративні труби, які використовуються як полки;
  • гаражні двері, що ділить вітальню на житловий простір і майстерню;
  • великі валізи замість стільців і тумб;
  • дорожній знак в якості вішалки;
  • графіті.