Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Просмотров:

01.02.2019 Будівельні роботи в житловому комплексі «Бестужівські сади — 2» тривають

Компанія-забудовник «Воробйови гори» продовжує будівництво другого будинку в житловому комплексі, розташованому в тихому районі по вулиці Бестужева. Це будинок європейського рівня, що складається з двох секцій. Тут різні планування, необхідні комунікації — нічого зайвого.

На даному етапі будівництва триває перекриття бетонними плитами другого поверху, а також формування сходових прольотів в першій секції цього будинку.

Вся робота компанії спрямована на успішне завершення даного проекту, з метою здачі будинку в призначений термін. Це будинок буде відповідати європейським стандартам, фасад будинку буде утеплений, встановлені комунікації і автономне опалення. Квартири в нашому житловому комплексі будуть мати різні планування, для максимальної зручності мешканців.

Зручне розташування комплексу стане ще одним плюсом при виборі нерухомості від нашої компанії. Тут в крокової доступності підземний і наземний транспорту різного повідомлення, розважальний комплекс «Французький бульвар», аптеки, ринок і соціальні об’єкти, а яскравий дизайн фасаду привертає увагу.

Внутрішні приміщення нашого комплексу також будуть європейського рівня: дзеркала, картини і живі квіти, а також регулярне прибирання приміщення. Жити в таких умовах не тільки вигідно, але і комфортно!

Нагадуємо Вам, що триває акція з розіграшем автомобіля Nisan XTrail 2018 у фіналі! Вся детальна інформація на нашому офіційному сайті!

Строительные работы в Жилом комплексе “Бестужевские сады - 2” продолжаются Строительные работы в Жилом комплексе “Бестужевские сады - 2” продолжаются Строительные работы в Жилом комплексе “Бестужевские сады - 2” продолжаются