Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Просмотров:

29.03.2019 Будівництво в ЖК «Бестужівські сади» триває!

Будується другий будинок в житловому комплексі, розташований по вулиці Бестужева, тривають! Кожен бажаючий може стати власником якісного житла на вигідних умовах! Компанія — забудовник «Воробйови гори» завжди знаходить і пропонує компромісні рішення для бажаючих здійснити мрію про власне житло в Харкові!

На сьогоднішній день робочі займаються зведенням стін на четвертому поверсі в першій секції. У другій секції завершили зведення стін і завершується стельове перекриття шостого поверху. Також будівельниками встановлені внутрішні сходові марші і пожежні сходи.

Будинок, який будуватиметься в цьому ЖК, складається з двох секцій, що дає можливість більш широкого вибору квартир! Він зводиться з дотриманням європейських норм і використанням якісних матеріалів. Техніка будівництва, яку ми використовуємо, дозволяє створити енергоекономічний, теплий будинок з мінімальними витратами на комунальні платежі.

ОСББ — це організація, яка надає повний супровід і підтримку у вирішенні побутових питань мешканців 24/7! Це відносно нова система управління житловим фондом для Харкова! Тому наше об’єднання є гарною альтернативою застарілим ЖЕКам!

Компанія — забудовник «Воробйови гори» підвела підсумок масштабної акції, в фіналі якої ми розіграли позашляховик! Фотозвіт та інтерв’ю з переможцем можна подивитися на нашому офіційному сайті!

Строительство в ЖК “Бестужевские сады” продолжается! Строительство в ЖК “Бестужевские сады” продолжается! Строительство в ЖК “Бестужевские сады” продолжается! Строительство в ЖК “Бестужевские сады” продолжается!