Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Просмотров:

03.04.2019 Будівництво другого будинку в ЖК «Бестужівські сади»

У житловому комплексі «Бестужівські сади» від забудовника «Воробйови гори» швидкими темпами йде будівництво другого дома.Сейчас в першій секції вже закінчена кладка 4-го поверху. Сьогодні робітники планують приступити до його перекриття.

У другій секції 6-й поверх вже перекритий.
У будинку встановлені внутрішні сходові марші і пожежні сходи.
Нагадаємо, що комплекс знаходиться в затишному районі з гарною транспортною розв’язкою поруч з великим торгово-розважальним центром «Французький бульвар».
У 10 хвилинах ходьби є три станції метро: «Площа Повстання», «Київська». Зупинки трамвая і маршруток зовсім поруч.

Біля комплексу планується будівництво великого наземного паркінгу. Територія буде озеленена, обладнана лавками, а також дитячими та спортивними майданчиками. Гарне освітлення і цілодобова охорона забезпечать високий рівень безпеки майбутнім мешканцям.
Будинок утеплюється за сучасними технологіями. У під’їздах буде зроблений євроремонт і встановлені якісні швидкісні ліфти. Там буде завжди чисто і затишно.

Якщо Ви не хочете витрачати свій час і сили на ремонт, компанія «Воробйови гори» пропонує безліч варіантів чистової обробки. У цьому випадку Ви зможете вселитися в квартиру відразу після здачі будинку в експлуатацію. Роботи будуть виконані швидко і якісно, ​​а ціна ремонту буде нижче за рахунок великого обсягу і оптової закупівлі матеріалів.

Купуючи квартиру на стадії будівництва, Ви також можете заощадити велику суму. Адже різниця в ціні в порівнянні з готовим об’єктом становить близько 30%.
Саме зараз вигідно вкладати свій капітал в нерухомість, щоб потім перепродати її або здавати в оренду, отримуючи стабільний щомісячний дохід.
Інвестуйте в прибуткове житло в житловому комплексі «Бестужівські сади» і заробляйте до 16% річних в доларі!

<div style="text-align: center;">
<div style="text-align: center;">
Строительство второго дома в ЖК «Бестужевские сады»
Строительство второго дома в ЖК «Бестужевские сады»