Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Просмотров:

16.06.2017 СУПЕР новина для ріелторів від компанії «Воробйови гори»!

День народження у нас, а гроші даруємо Вам! На честь урочистої події компанія «Воробйови гори» надає можливість агентствам і агентам по нерухомості заробити ще більше !!!
Зробити це просто! Кожен агент з нерухомості, який продав квартиру в будь-якому з житлових комплексів компанії-забудовника «Воробйови гори» в період з 15.06 по 15.08.2017, гарантовано отримує 6% від вартості реалізованих їм апартаментів! Нагадуємо, що в продажу квартири різних планувань і метражів — від 11 до 114 м2, і розмір агентської винагороди залежить безпосередньо від Вас. Чим більше квартир Ви продасте, тим більше заробите! Не пропустіть такий унікальний шанс! Уже зараз телефонуйте, дізнавайтеся всі подробиці Акції за телефонами: 097-776-76-76, 050-05-600-05 і приходьте разом з клієнтами на перегляд! Допоможіть хто сумнівається зробити правильний вибір нерухомості і отримаєте за це реальні відсотки!
Додатковою мотивацією для Ваших клієнтів буде те, що при покупці квартир вони автоматично стають учасниками розіграшу 100 тис. Грн. від забудовника. Більше покупок — більше шансів на перемогу! Ми впевнені — в День народження краще грошима!