Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

01.10.2019 Свіжа інформація про будівництво ЖК «Бестужевські сади»

Будівництво нового житлового комплексу «Бестужевські сади» від відомого харківського забудовника «Воробйові гори» знаходиться на завершальних стадіях. 

На даний момент відомо, що фахівці закінчили монтаж гіпсокартону в коридорі на 2-му поверсі, а також приступили до цих робіт на 3-му і 4-му. Триває процес монтажу вентиляції. Кладка плитки в коридорі на 1-му поверсі вже завершена. Робочі незабаром почнуть монтувати каналізацію у дворі.

ЖК «Бестужевські сади» складається з однорівневих і дворівневих гостинок. За рахунок невеликої площі, якісного утеплення і власної системи опалення комунальні витрати на утримання квартир будуть мінімальними.

Також Вам не доведеться витрачати багато грошей на ремонт. У кожній студії встановлені металопластикові вікна, якісні вхідні двері та радіатори опалення. На відміну від вторинного житла тут не потрібно займатися демонтажем старих матеріалів. Квартира в новобудові — це чистий аркуш для Вашого дизайну.

Також нагадуємо, що компанія «Воробйові гори» надає своїм клієнтам послуги чистового оздоблення, вартість якого більш вигідна за рахунок оптової закупівлі матеріалів. У нашому штаті декілька спеціалізованих бригад, які виконують роботи якісно і в обумовлений термін. Ми надаємо гарантію на оздоблення строком 1 рік.  

Будинок буде обслуговуватися ОСББ. Це істотно спростить і прискорить вирішення всіх поточних питань. У під’їздах зроблять якісний ремонт, поставлять меблі та живі квіти, повісять картини і дзеркала. Там регулярно проводитимуть вологе прибирання.

Житловий комплекс «Бестужевські сади» — це найкращий вибір для життя та інвестування.

Свіжа інформація про будівництво ЖК «Бестужевські сади» Свіжа інформація про будівництво ЖК «Бестужевські сади» Свіжа інформація про будівництво ЖК «Бестужевські сади» Свіжа інформація про будівництво ЖК «Бестужевські сади»