Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Просмотров:

11.10.2019 Свіжа інформація про будівництво ЖК «Бестужевські сади»

Новий житловий комплекс «Бестужевські сади» — це проект відомого харківського забудовника «Воробйові гори». Новобуд зводиться по вулиці Бестужева поруч з ТРЦ «Французький бульвар», в чистому районі міста з гарною транспортною розв’язкою і розвиненою інфраструктурою.

На даному етапі в першій секції будівельники закінчили класти плитку на поверхах. На 6-му і 7-му поверсі йде монтаж гіпсокартону. Закінчуються роботи по вентиляції. Каналізаційне і водопровідне підведення до будинку вже зроблено.

У під’їздах другої секції також вже поклали плитку. Тривають роботи по монтажу сантехніки, в той час як електрика закінчена. 

Ведуться роботи з благоустрою території: вивозиться будівельне сміття, і робочі приступають до укладання тротуарної плитки.

 Будинок оточуватиме зелена зона площею 4100 м². Там встановлять великий дитячий майданчик і безліч лавок. Двір буде з хорошим освітленням та під відеоспостереженням. Поруч з комплексом передбачений наземний паркінг.

У ЖК «Бестужевські сади» представлений новий формат житла — однорівневі та дворівневі гостинки. Такі смарт-квартири користуються популярністю у харків’ян вже кілька років. Вони доступні за ціною, ремонт там обійдеться недорого, а комунальні послуги будуть мінімальними по місту.

Компанія «Воробйові гори» також пропонує послуги чистового оздоблення. Вартість ремонту від забудовника вигідніша за рахунок оптової закупівлі матеріалів, а роботи виконуються швидко та якісно.

Ще одна чудова новина: нашій компанії 10 років! На честь цієї круглої дати в жовтні цього року ми даруємо Вам знижку 10% на покупку квартири в будь-якому з трьох комплексів: ЖК «Воробйові гори-8», ЖК «Бестужевські сади-2» або ЖК «Воробйові Гори на Полях-1».

Свіжа інформація про будівництво ЖК «Бестужевські сади» Свіжа інформація про будівництво ЖК «Бестужевські сади» Свіжа інформація про будівництво ЖК «Бестужевські сади» Свіжа інформація про будівництво ЖК «Бестужевські сади»