Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

20.09.2019 Свіжа інформація про будівництво ЖК «Бестужевські сади»

 

В одному з найчистіших районів Харкова по вулиці Бестужева триває будівництво 7-ми поверхового житлового комплексу «Бестужевські сади». Новобуд, який складається із затишних однорівневих і дворівневих гостинок, здається вже зовсім скоро.

Зараз робітники вже закінчують класти плитку на сходових маршах. У під’їздах буде гарний ремонт. Там планується повісити картини і дзеркала. На даху будівельники закінчили покриття утеплювачем і роботу по лівневкам. Друга пожежна драбина вже змонтована. Наближається до завершення фарбування підвалу.

На даний момент встановлено близько 90% металопластикових вікон. Фасад пофарбований практично повністю. Тривають роботи з вентиляції та монтажу електрики.

На прибудинковій територій проходить благоустрій, встановлюється європаркан. Баштовий кран демонтовано.

Після здачі об’єкта вартість квартир зросте, тому рекомендуємо Вам поквапитися, щоб встигнути купити нерухомість за вигідною ціною. Якщо у Вас є вільний капітал, вкладайте його в житло. Здаючи студію в оренду, можна отримувати стабільний щомісячний дохід до 16% річних в доларі США.

Не забувайте, що у наших покупців є чудова можливість заощадити час і гроші на ремонті. Чистове оздоблення від забудовника — це швидко, якісно і недорого. У штаті компанії «Воробйові гори» тільки кваліфіковані співробітники з досвідом роботи 10 років і більше, які знають всі нюанси свого сегмента.

Внесок в нерухомість — це гарантія Вашого спокою в майбутньому. 

Свіжа інформація про будівництво ЖК «Бестужевські сади» Свіжа інформація про будівництво ЖК «Бестужевські сади» Свіжа інформація про будівництво ЖК «Бестужевські сади»

Свіжа інформація про будівництво ЖК «Бестужевські сади» Свіжа інформація про будівництво ЖК «Бестужевські сади»