Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Просмотров:

04.09.2019 Свіжа інформація про житловий комплекс «Бестужевські сади»

Фахівці будівельної компанії «Воробйові гори» продовжують зведення нового житлового комплексу «Бестужевські сади» біля ТРЦ «Французький бульвар».

Станом на сьогоднішній день виконано багато роботи: завершено утеплення даху і шпаклівку парапетів. Робітники вже приступили до монтажу другої пожежної драбини та утеплення даху на котельні. Кладка внутрішніх перегородок і санвузлів повністю завершена.

Монтаж вентиляції, сантехніки та електрики триває (проводка повністю прокладена на першому поверсі, і розпочаті роботи на другому). Також фахівці займаються бурінням отворів у підвалі під ливневки. Фарбування підвальних приміщень практично закінчено.

Будинок здається вже цього року. Зовсім скоро нові мешканці заселяться в комфортні гостинки. У студіях, де замовлене чистове оздоблення від забудовника, розпочаті внутрішні роботи. Також будівельники займаються благоустроєм прибудинкової території, площа якої — 4100 м².

Нагадуємо, що через місяць, 05.10.2019 р. відбудеться грандіозна подія: розіграш цінних призів серед клієнтів забудовника «Воробйові гори». У ньому беруть участь ті, хто придбав нерухомість у період з 13.05.2019 р. по 30.09.3019 р. в будь-якому з комплексів: ЖК «Воробйові Гори на Полях», ЖК «Бестужевські сади» або ЖК «Воробйові гори-8».

Якщо Ви маєте намір придбати квартиру, зробіть це якомога швидше. Тоді у Вас є шанс взяти участь в розіграші, стати переможцем і виграти унікальні призи: компенсацію вартості придбаного житла (від 10% до 100%). Головний переможець може обрати в якості нагороди аналогічну квартиру в подарунок. 

Свіжа інформація про житловий комплекс «Бестужевські сади» Свіжа інформація про житловий комплекс «Бестужевські сади»

Свіжа інформація про житловий комплекс «Бестужевські сади» Свіжа інформація про житловий комплекс «Бестужевські сади»