Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

13.12.2019 Свіжа інформація про ЖК «Бестужевські сади»

Новий 7-ми поверховий житловий комплекс «Бестужівські сади» — це проект компанії «Воробйові гори», який будується по вулиці Бестужева в Харкові. Будинок складається з квартир нового формату — однорівневих і дворівневих гостінок зі своїм санвузлом та кухнею.

На сьогодні відомо, що будівельники активно продовжують внутрішні роботи: шпаклівка та штукатурка стін, монтаж гіпсокартону та радіаторів опалення на сходових маршах, а також установка вхідних дверей у квартири.

На території наближається до завершення кладка плитки у дворі і монтаж європарканів. 

Житловий комплекс «Бестужевські сади» — відмінний варіант для інвестування. Дохідна нерухомість буде приносити до 16% річних у доларі від здачі в оренду. Будинок розташований у сприятливому районі з розвиненою інфраструктурою: в декількох хвилинах ходьби ТРЦ «Французький бульвар». Також поруч є школа, дитячий садок, поліклініка.

Нагадуємо про те, що акція «Обери собі знижку сам» триває. При покупці будь-якої квартири в ЖК «Воробйові гори-8», «Бестужівські сади-2» або «Воробйові Гори на Полях-1» Ви зможете перевірити свою удачу. Вийнявши та розкривши кульку з кошика, Ви дізнаєтеся розмір дисконту на нове житло: 5%, 7% або 10%.

Подробиці акції на нашому сайті.  

Свіжа інформація про ЖК «Бестужевські сади» Свіжа інформація про ЖК «Бестужевські сади» Свіжа інформація про ЖК «Бестужевські сади»