Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Просмотров:

05.06.2019 Свіжі новини про будівництво ЖК «Бестужівські сади»

З будівельного майданчика житлового комплексу «Бестужівські сади», який зводиться компанією-забудовником «Воробйови гори», є багато новин.
У першій секції закінчується кладка зовнішніх стін і армованого поясу на останньому, 7-му поверсі. На 2-му поверсі проходить етап кладки санвузлів, а на 5-му — внутрішніх перегородок. Також робітники займаються монтажем внутрішніх сходових маршів і пожежних сходів. Також в цьому під’їзді закінчено монтаж каналізації та води. Робітники почали монтувати вентиляцію.

У другій секції будівельники приступили до перекриття 7-го поверху. Процес кладки зовнішніх стін на ньому вже завершено.
Зараз, на етапі будівництва, вигідно вкладати гроші в нерухомість. Після здачі будинку в експлуатацію ціна за квартиру буде значно вище. Також непоганий додатковий дохід приносить здача купленої квартири в оренду. Заробіток становитиме приблизно 16% річних в доларі. При чому, Вам не доведеться витрачати час на вирішення питань, пов’язаних з орендою. Все це зробить керуюча компанія.
Новий формат житла, який представлений в житловому комплексі, популярний серед орендарів. Невеликі затишні гостинки площею від 19 до 25 м залучають доступною вартістю і низькими витратами на комуналку.
Крім того, ремонт таких студій обійдеться недорого, особливо якщо Ви скористаєтеся послугою чистової обробки від забудовника. Вже на останніх етапах будівельних робіт наші кваліфіковані бригади приступають до ремонтних робіт, щоб Ви змогли заселити орендарів якомога раніше.
Вартість обробки більш вигідна за рахунок оптових закупівель матеріалів. Вам не потрібно буде оплачувати їх залишки, а всі зразки можна побачити в відділі продажів.
Нагадуємо, що у Вас все ще є шанс потрапити в число перших 200 покупців нерухомості від «Воробйових гір», щоб взяти участь в грандіозному розіграші цінних призів. Він передбачає 5 переможців, які отримають компенсацію вартості придбаної нерухомості від 10% до 100%. Акція поширюється не тільки на квартири в ЖК «Бестужівські сади», але також на житло в ЖК «Воробйови гори-8» і «Воробйови Гори на Полях».

Свіжі новини про будівництво ЖК «Бестужівські сади»
Свіжі новини про будівництво ЖК «Бестужівські сади» Свіжі новини про будівництво ЖК «Бестужівські сади»