Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 16.04.2019

Просмотров:

«Техно» стиль в інтер’єрі

У 80-х роках двадцятого століття, коли технічний прогрес тільки почав набирати обертів, в життя обивателів увірвався стиль «техно». З англійської це означає «індустріальний», «технічний», «промислове шпигунство». Дані слова неможливо уявити в інтер’єрі будинку, але в цьому і вся принадність даного напрямку. Лаконічний, строгий, індивідуальний, але в той же час мужній, брутальний, зухвалий.

Зосередженням такого напрямку в дизайні є сувора геометрія ліній, чіткий поділ простору, дотримання багатофункціональності. Тут вітається наявність «грубого» декору, у вигляді сталевих труб, ланцюгів, шестерень і іншого. І категорично заперечується «плюшевий» в оформленні. Інтер’єр в такому стилі хочеться розглядати, пізнавати і відвідати знову.

Відмінні риси «техностилю».

“Техно” стиль в интерьере - на первом месте нанотехнологии и много света.

 

Матеріали. Метал, скло, сталь, камінь, пластик, шкіра. Причому це не щось одне, а все відразу. Грубі цегляні стіни, вентиляційні та каналізаційні труби, виставлені на показ. Сходи з металевими кріпленнями і підвішені до стелі ліжко, крісла, стіл. Бетонні опори, кам’яну підлогу, шкіряні меблі — все це робить приміщення неоднозначним.
Техніка. Антураж обробки асоціативно нагадує промислове приміщення, але дорога і сучасна техніка переконує в зворотному. Іноді, потрапляючи в таку квартиру, створюється відчуття поза планетної цивілізації, що живе тут. Квартира оснащена за останнім технічному прогресу.
Меблі. Слідом за модною технікою, слід незвичайна меблі. Це оригінальні системи кріплення, самі незвичайні форми, вигадливі трансформації, незвичні поверхні, футуристичні композиції. Розмістити посеред хати відкритий мангал, або зробити меблі з бетону, або створити інтер’єр, що нагадує космічний шаттл — це викликає захват, інтерес, нестримні емоції і нікого не залишить байдужим.
Освітлення. Інтер’єр в такому стилі оснащується додатковим освітленням. Вітаються всілякі підсвічування меблів, вбудований світло в стелі і стінах, химерні світильники, промислові прожектора адаптовані під квартиру. Але, одночасно, світла не повинно бути занадто багато. Фішкою такого стилю є оригінальність, а не насиченість. Денне світло також вітається, віддаючи перевагу великим вікнам.

“Техно” стиль в интерьере - на первом месте нанотехнологии и много света.

Вибираючи колірне рішення, в першу чергу, варто враховувати загальну спрямованість. І тут з’являються «підвиди» техно, виведені шляхом спостережень:

Брутальний — це коли увійшовши в приміщення, відразу розумієш, що власник впевнений в собі, самодостатній чоловік, який боїться ламати стереотипи.
Лаконічний — головне гасло «нічого зайвого». Все строго, стримано, функціонально і по справі. предмети на своїх місцях, інше приховано від сторонніх очей.
Холодний (стриманий) — це інтер’єр зі строгими лініями, фактурними поверхнями, новітніми технологіями.
Футуристичний — в такій квартирі думаєш про те, що в космосі ми не одні і НЛО існує. А інакше як пояснити всі ці незвичайні ідеї?

Даний стиль в інтер’єрі здатні вибрати люди не позбавлені почуття стилю, що не бояться відмовитися від звичних підвалин. Це люди, які цінують в просторі мінімалізм, технологічність, сучасність.