Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 4.12.2020

Просмотров:

ТИПОВІ ПЛАНУВАННЯ: ГОСТИНКИ

Квартира типу гостинки — це невелике за площею житло (19-25 м²) зі своїм санвузлом (поєднаним) і маленькою кухонною зоною. Основна відмінність від повноформатної однушки полягає у відсутності балкона і меншій квадратурі.

Типові серії будинків з гостинками будували високими темпами в 50-х роках минулого століття. Перед урядом стояло завдання забезпечити житлом якомога більше людей, і для цієї мети створювалася недорога нерухомість у всіх містах колишнього Радянського Союзу.

ТИПОВІ ПЛАНУВАННЯ: ГОСТИНКИ

Планування гостинок середини ХХ століття

Міні-квартири в радянську епоху розташовувалися в 5-ти поверхових і 9-ти поверхових панельних або цегляних будинках із залізобетонними перекриттями. У 5-ти поверхівках не було сміттєпроводу, ліфта і техповерху на даху. 

На кожному поверсі по обидва боки довгого коридору було від 8 до 13 гостинок. Висота стель — 2,5-2,7 метра.

Виділяють кілька типових планувань гостинки тих часів:

  • п’ятиповерхова цегляна (малосімейка) — 10 квартир на поверсі, будинок на 4 під’їзди, вихід на кухню з кімнати, в санвузлі поміщається повноцінна ванна 1,5 м;
  • дев’ятиповерхова цегляна — 12 квартир на поверсі, однопід’їздний будинок з високим техповерхом. У квартирах, більших за площею, навіть є балкон. Входи на кухню і в кімнату окремі, в санвузлі душ з піддоном;
  • дев’ятиповерхова панельна — також 12 квартир на поверсі, але в будинку 2, 3 або 4 під’їзди. Напроти ліфта — колясочна.

У кожному з типів будинків були квартири більшої і меншої площі (розташовувалися по різні боки коридору).

До цього дня в таких будинках живуть безліч людей, однак термін експлуатації більшості вже закінчився. З огляду на рекордні темпи будівництва, якість побудови була невисокою, тому старі 5-ти і 9-ти поверхівки в основному в жалюгідному стані.

ТИПОВІ ПЛАНУВАННЯ: ГОСТИНКИ

Смарт-квартири нового часу

Формат гостинки знайшов своє застосування через багато десятиліть. Сучасні забудовники пропонують широкий вибір смарт-квартир нового зразка. 

Тут також невелика площа і немає балкона, а в санвузлі поміщається тільки душова кабіна, але підхід до функціональності житла і комфорту людей кардинально змінився.

Для великих компаній з ім’ям немає різниці, якого розміру будуть квартири в комплексі. Якість будівництва будинків однаково висока, адже при будівництві використовуються сучасні матеріали та новітні технології.

На ринку представлені як однорівневі, так і дворівневі гостинки. Всі зроблені у формі студій, тому що рубати невелику площу глухими стінами — це пережиток минулого.

Також дивує різноманіття планувань квартир-гостинок. Забудовники прагнуть догодити клієнтам, плануючи житло в різних видах. Смарт-квартири відрізняються: 

  • площею; 
  • кількістю рівнів; 
  • формою (квадратна і прямокутна); 
  • розташуванням санвузла.

У ХХІ столітті поняття «типове планування» поступово стирається. Завдання будівельних компаній і дизайнерів — позбутися від рамок і стереотипів, адже кожна людина унікальна.

За запитом «планування гостинки фото» серед новобудов Ви знайдете безліч варіацій цього відновленого типу житла.

У будинках зі смарт-квартирами також як і інших комплексах є прилегла упорядкована територія з посадженими деревами, дитячими та спортивними майданчиками, лавками.

Сьогодні гостинка — це можливість для багатьох людей придбати власне житло з усім необхідним: житловою кімнатою, зоною кухні, санвузлом і передпокоєм.

Великий вибір гостинок з різними плануваннями представлений в житлових комплексах компанії «Воробйові гори». Відвідайте наші об’єкти і переконайтеся, що житло формату смарт — це доступно, функціонально і комфортно.