Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 10.12.2019

Просмотров:

У чому особливості вкладень в нерухомість?

Інвестиції в нерухомість займають значну частку загального ринку інвестицій, паралельно з фінансовими інвестиціями. Такий бізнес вважається одним з найстабільніших, хоча і він пов’язаний з деякими ризиками. Ризики, прибутковість і інші моменти інвестиційної діяльності на ринку нерухомості залежать від особливостей цього об’єкта інвестицій.

Інертність ринку нерухомості

Ринок нерухомості масштабний, постійний і стабільний. Житлові об’єкти довго будуються і схильні до впливу тільки з боку великих зовнішніх змін – криз, природних катаклізмів і т.д.

Підвищений попит або надлишок пропозиції залежить від політичної та економічної обстановки, але різкий спад або підйом спостерігається рідко, і навіть якщо відбувається, то швидко вирівнюється. В цілому попит на нерухомість стабільно високий, як у випадку з покупкою житла, так і у випадку з його орендою.

Важливо! Вкладатися в житлоплощу вигідно практично завжди.

Залежність рівня прибутковості від об’єкта інвестицій

Інвестори купують житло для перепродажу або здачі в оренду. Значить, нерухомість повинна бути привабливою в очах потенційних покупців і орендарів:

  • перебувати в гарному районі;
  • мати відмінний житловий стан;
  • бути доступною за ціною.

Найкраще під ці критерії підходять малогабаритні апартаменти з поліпшеним плануванням: студії, євроквартири, типові і дворівневі гостинки.

Важливо! Зменшення квадратних метрів загальної площі квартири призводить до зниження все вартості житла.

У чому особливості вкладень в нерухомість?

Студії і гостинки дуже популярні у студентів і молодих сімей – основних орендарів на ринку. Вони залучають доступною ціною, інфраструктурою і розташуванням. Крім того, в новобудовах такі апартаменти мають новий, стильний і сучасний ремонт.

Чим більш затребувана нерухомість, тим вище прибутковість від інвестицій в неї. Пасивний прибуток від здачі студії в оренду становить 16% річних в доларах. Тобто вкладення окупаються через 6-9 років.

Можливість мінімальних первинних витрат

Аналіз ринку показує, що мінімальна вартість малогабаритної квартири становить близько 10000 доларів. При цьому для вкладень не обов’язково мати на руках всю цю суму:

  • Більшість компаній-забудовників пропонують розстрочку. Розстрочка може бути без відсотків і тоді ваше початкове вкладення складе 50% від вартості квартири. Решту потрібно буде виплатити протягом 24-30 місяців.
  • Доступна також покупка в кредит. Іпотечне кредитування дозволяє збільшити термін виплати вартості до декількох років.
  • Залучення співінвесторів. Тут працює той же принцип, що на ринку акцій: хто скільки вклав (який відсоток від загальної суми), той стільки і отримує. Процентне співвідношення вибираєте самі і домовляєтеся з партнерами (50/50, 33/33/33, 70/30 і будь-які інші варіанти).

Важливо! Колективне інвестування особливо вигідно для новачків. Одна з переваг: при необхідності свою частину можна продати незалежно від інших. Головне, правильно все оформити по документам. Партнерські відносини повинні бути закріплені юридично.

У чому особливості вкладень в нерухомість?

Робота на перспективу

Нерухомість – об’єкт, на який не впливає інфляція, і, на відміну від інших видів бізнесу, цей не може збанкрутувати (якщо говорити про володіння нерухомістю). Само по собі житло вже виступає хорошим гарантом збереження накопичень. Навіть якщо не здавати квартиру в оренду – через роки ваші заощадження залишаться не тільки в цілості, але зростуть. А дохід від здачі в оренду дозволить збільшити прибуток і придбати ще кілька житлових об’єктів.

З плином часу вигідність придбання не змінюється – а договір з керуючою компанією (наприклад, таку послугу пропонує забудовник «Воробйови Гори») ще захистить вас від вирішення питань володіння і оренди нерухомістю і гарантує стабільний дохід. Дізнайтеся більше, зв’язавшись з менеджерами компанії.