Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 3.01.2020

Просмотров:

У чому переваги квартири-студії перед однокімнатною квартирою?

Відсутність внутрішніх стін, максимум вільного простору, наповненого світлом — це основне визначення терміна «квартира-студія». Воно з’явився на початку 20-го століття, ставши одкровенням для творчої молоді.

Деякі вважають, що дане визначення характерно тільки для маленьких квартир, де немає можливості відокремити кухню від основного простору. Але ця думка помилкова, оскільки концепція цього виду квартир полягає в звільненні від непотрібних стін.

Хоча є теорія, що такі планування називали «капсульними» і вони призначалися для робітників, які живуть далеко від роботи. Розмір таких «капсул» був невеликий, а ідея загального простору дуже сподобалася архітекторам тих часів. Тому житло студійного планування завжди виглядає просторіше, світліше, більше.

У чому переваги квартири-студії перед однокімнатною квартирою?

Однокімнатні квартири почали з’являтися на просторах колишнього СРСР з метою забезпечити житлом самотніх працівників. У таких плануваннях були маленькі ванна кімната, спальня, кухня, кімната. Таке житло планувалося як тимчасове, але немає нічого більш постійного, ніж тимчасове. Така нерухомість стала частиною цілої епохи, приносячи незручність і бажання розширити габарити.

І поки в Америці і Європі житло студійного планування набирало популярності, на просторах колишнього Союзу продовжували будувати маленькі, тісні квартири. І тільки в кінці 20 століття студії з вільним плануванням почали завойовувати серця споживачів.

Тепер сам власник, ставши власником такої нерухомості, може вирішувати де розмістити спальню, кабінет, вітальню або дитячу. Єдиним стаціонарним об’єктом залишається мокра точка (ванна, кухня).

Відмінні характеристики квартири-студії.

  • Раціоналізм.

Ви замислювалися над тим, що платите за квадратні метри, якими не користуєтеся? Наприклад, тупики між кімнатами, довгі коридори, великі передпокої. В ізольованих квартирах, за рахунок міжкімнатних перегородок, такі ділянки не рідкість, чого немає в студійних приміщеннях. Тут, на етапі проектування, конструктори продумують все до дрібниць. За підсумком виходить раціональна площа з максимальним функціоналом.

  • Свобода.

Оскільки внутрішній простір житла звільнено від непотрібних стін, то створити лаконічну обстановку стало набагато простіше. Візуальним поділом функціональних зон стають матеріали, покриття для підлоги, кольорові акценти, світло, предмети меблів.

Якщо в однушках уздовж роздільної стіни ставили меблеву стінку, яка «з’їдала» додатковий простір, то тут сама шафа або стелаж може виконати функцію стіни і заощадити місце.

  • Функціональність.

Квартира-студія — це можливість задіяти кожен метр. Вас не обмежують рамки перегородок, не даючи поставити великий диван або шафу. Кухня при такому плануванні гармонійно продумана для максимальної зручності, тут немає зайвих навантажень на загальне сприйняття, тісних обідніх зон або дверей, які постійно заважають.

Крім іншого власники такого житла більш раціонально підходять до питання важливості речей і їх розміщення. Вони просто не зберігають речі, якими не користуються і меблі, які не виконує своїх завдань.

У чому переваги квартири-студії перед однокімнатною квартирою?

Також в студіях немає зайвих меблів, оскільки одна одиниця виконує відразу кілька функцій, не займаючи багато місця.

  • Простір.

Нерухомість такого типу завжди світла, через відсутність обмежуючих стін. Тут немає темних кутів, які потребують додаткового освітлення. При правильному дизайні простору така нерухомість виглядає дуже світлою, повітряною, просторою навіть при невеликих розмірах.

  • Ціна.

Вартість даного типу житла на порядок нижче, ніж в квартирах такого ж обсягу. Це обумовлено тим, що з однушкою більше будівельних витрат, обсяг стартуватиме від 35 кв.м. Чого не скажеш про опонента. Ті ж самі 35 м2 будуть виглядати просторіше, а коштуватимуть дешево, та ще супутні бонуси від забудовника у вигляді якісних вікон, надійних дверей і іншого.