Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 24.01.2020

Просмотров:

У ЧОМУ ПЛЮС ОБ’ЄДНАННЯ КУХНІ ТА ВІТАЛЬНІ?

Об’єднання цих двох зон — популярний хід як у маленьких квартирах, так і у великих апартаментах. Такий фокус перепланування продиктований, насамперед, прагненням створити відкритий світлий простір, прибравши зайві перегородки.

Звичайно, якщо у Вас лише одна кімната і декілька членів сім’ї, таке поєднання не буде доречним. Так Ви позбудетеся можливості усамітнення, і відпочивати буде некомфортно.

Найчастіше прибирають перегородки в будинках старого житлового фонду, де кухня дуже маленька. 

Володарям великих квартир (більше 100 м²) охоче створити повноцінну столову і застосувати в інтер’єрі нові цікаві рішення.

Отже, виділимо основні плюси об’єднання кухні та вітальні.

У ЧОМУ ПЛЮС ОБ'ЄДНАННЯ КУХНІ ТА ВІТАЛЬНІ?

Розширення простору

У цьому випадку замість двох маленьких приміщень виходить одне велике. Там багато світла за рахунок двох вікон. Інтер’єр не обтяжується перегородкою. Зона виглядає просторо й легко. 

Візуально збільшити площу також допоможуть світлі тони стін і меблів, дзеркальні та хромовані поверхні.

 

Можливість спостерігати за маленькими дітьми

Цей пункт дуже важливий для батьків. Адже протягом дня потрібно встигнути виконати всі домашні справи, а бігати постійно з кухні в кімнату, щоб переконатися, що з малюком усе добре, незручно.

Якщо прибрати стіну, можна доглядати за дитиною, не відриваючись від приготування їжі. Крихітним малюкам буде цікаво спостерігати за мамою з манежу, який стоятиме у вітальні.

 

Можливість запрошувати багато гостей

Не завжди квартира дозволяє розмістити велику кількість людей. Поєднання двох зон надасть можливість поставити великий обідній стіл. За бажанням це може бути трансформер з маленького журнального столика, або стіл-книжка.

Ви зможете спілкуватися з гостями в процесі розкладання страв і сервірування, а вони допоможуть Вам, адже тепер це зручно на великій території.

Крім того, шлях від плити або робочої поверхні до великого столу скорочується, тому додати щось зі страв або прибрати посуд можна швидше.

У ЧОМУ ПЛЮС ОБ'ЄДНАННЯ КУХНІ ТА ВІТАЛЬНІ?

Простір для свіжих дизайнерських ідей

При подібному переплануванні все одно потрібний умовний поділ двох зон. І тут є маса ідей, які втілюють у життя будь-які фантазії.

Для зонування застосовують:

  • барну стійку (цей хід особливо вдалий для маленьких квартир). Над нею можна підвісити келихи на рейлінгах, поставити фруктовницю. Сама стійка може стати цікавим стильовим доповненням;
  • вузький акваріум, який буде служити релаксом для всіх членів родини. Його плюс також у прозорості: Вам вдасться максимально зберегти відкритий простір;
  • подіум;
  • обідній стіл;
  • вбудоване точкове освітлення.

 

Можливість дивитися телевізор 

Бажання бути в курсі всіх подій спонукає багатьох на покупку маленького телевізора для кухні. В даному випадку можна бачити і чути його з вітальні.

Ви можете готувати під цікавий серіал або новини. Таким чином, робочий процес не буде здаватися таким тривалим і виснажливим. Адже Ви будете відволікатися на улюблену справу.

 

Важливо! Щоб зробити об’єднану зону комфортною та просторою, потрібно дотримуватись таких правил:

  1. Встановлюйте потужну витяжку з мінімальним рівнем шуму. Запахи від їжі будуть поширюватися досить швидко, а значить, потрібно подбати про їх усунення. В даному випадку це прилад, на якому не можна економити. Низький рівень шуму не буде заважати відпочинку у вітальні.
  2. Дотримуйтеся єдиного стилю і ретельно продумайте колірну гамму. Вітальня і кухня будуть сприйматися як одне приміщення, тому стилістика має бути одна, а кольори — підходити один одному.
  3. Не використовуйте багато текстилю, щоб зберегти ідею просторого приміщення. Штори замініть тканинними ролетами або жалюзями, а скатертини — бамбуковими підставками.
  4. Намагайтеся підтримувати чистоту і порядок на кухні. Адже тепер ця зона видима для всіх, хто знаходиться у вітальні.

 

Поєднавши кухню і вітальню, Ви зможете оновити свою квартиру, розширити її кордони, додавши світла і простору.