Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 30.08.2019

Просмотров:

У чому різниця між квартирою — студією і однокімнатною квартирою?

Поняття «квартира-студія» з’явилося на початку 20 століття, основною характеристикою якого стало — простір без внутрішніх перегородок. Це означало, що кухонну зону об’єднували з іншими кімнатами або кімнатою. Таким чином виходило вільний простір, наповнене світлом. Пізніше до цього поняття приєдналися квартири невеликої кубатури, принципом планування яких стало звільнення простору від внутрішніх стін.
Таким чином, навіть сама невелика житлова площа виглядає просторо.

Звичайна, ізольована квартира — це чіткий поділ на функціональні зони за допомогою цегляних, бетонних перегородок. Так звані, сталінки, хрущовки, чешки та інше, мали свої плюси і мінуси в плануваннях. В одному випадку — це маленькі кухні, вузькі коридори, невисокі стелі. В іншому — занадто високі стелі, велика кількість кімнат, значний метраж. У третьому — прохідні кімнати, довгі коридори, інше.

У чому різниця між квартирою - студією і однокімнатною квартирою?

У століття глобальної економії квартири — студії стали користуватися великою популярністю. Тому більшість забудовників стали закладати в свої проекти саме такі планування, адже їх основною перевагою стало компактність і вигідність. Що для більшості молодих сімей стало пріоритетним при виборі нерухомості.

Порівняльна характеристика

Загальна площа в стандартній однокімнатній квартирі становить близько 40 кв.м. Причому кухня тут буде близько 9 м2, маленький темний коридор, тісна ванна. Але головне — ніякої можливості зробити перепланування, тому що міняти несучу стіну в старому будинку не дасть контролюючий орган влади.
Вартість даної нерухомості буде варіюватися близько 15 000 — 18 000 $, на вторинному ринку нерухомості, первинка буде на порядок дорожче.
Однокімнатна нерухомість на вторинному ринку має більше мінусів, ніж плюсів. Тут і застарілі комунікації, брудні двори, обшарпані під’їзди, різне соціальне наповнення, відсутність інфраструктури, інше. Новобуд з ізольованими квартирами краще за багатьма параметрами, але ціна за однушку стартуватиме від 15 000 $ і вище. На таку ціну впливає обсяг житла, який буде не менше 35 кв.м.
Студії діляться на кілька сегментів: малогабаритні і великі. Розглянемо стандартний варіант, об’ємом близько 30 м2. Її вартість становитиме близько 18 тисяч доларів, з ремонтом від забудовника. Тут буде зручна вбиральня, вітальня, кухня і світла кімната. Вас не будуть обмежувати міжкімнатні перегородки, можна поставити будь-які меблі, розмістити функціональні зони за Вашим смаком.

У чому різниця між квартирою - студією і однокімнатною квартирою?
Ще однією перевагою студії є раціональне використання кожного квадратного метра. Тобто, тут немає міжкімнатних тупиків, непотрібних великих коридорів, іншого.
Якщо торкнутися сегмент малогабаритної нерухомості, то одиничок з об’ємом в 20 м2 майже немає. Такий проект досить складно втілити через розміри. Чого не скажеш про студіях. Тут великий вибір планувань, кубатури, розмірів, навіть зустрічаються дворівневі, де нагорі розташована спальня. Її можна відокремити перегородкою, отримавши індивідуальне спальне місце.
Єдиним недоліком двох сегментів є їх розмір — такі умови підійдуть для одного-, двох осіб або сім’ї з маленькою дитиною. Але, в перспективі, дитині знадобитися окрема кімната.