Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 3.12.2019

Просмотров:

В якій квартирі найкраще застосувати стиль Мінімалізм?

Мінімалізм — це самий практичний і раціональний стиль інтер’єру. Але в чистому вигляді його практично ніхто не використовує. Зате прийоми мінімалізму вдало вписуються в будь-який готовий стиль інтер’єру, оскільки допомагають оптимально використовувати квадратні метри.
Важливо! Дизайнери вважають, що найближчим часом улюблені радянські килими і диванчики з українських квартир нікуди не зникнуть, але якщо ви любите чистоту і прагматичність, внести трохи мінімалізму в своє життя вам не завадить.
Нижче основні характеристики квартир, яким мінімалістичний стиль підійде найбільше.

В якій квартирі найкраще застосувати стиль Мінімалізм?

Низькі стелі

Мінімалізм любить світлі колірні рішення, великі предмети інтер’єру, а також практично повна відсутність декору. У ньому шафи і комоди зливаються зі стінами, а кордони між меблями проводяться максимально чіткі й акуратні. Завдяки цьому, а ще точкового рівномірному освітленню (куди більш раціональний підхід, ніж центральна лампа) низькі стелі вже не здаються такими низькими.

Відкрите планування

мінімалізмі раціональне використання простору досягається в тому числі за рахунок відсутності зайвих перегородок і стін. Тому для квартир-студій цей стиль підійде ідеально.
Важливо! Головний спосіб зонування в мінімалістичний інтер’єрах — меблювання. Посередині кімнати часто ставлять велику меблі, яка візуально ділить приміщення на дві частини, а від цього поділу відштовхуються в подальшій розстановці.
Крім умеблювання, студії зонируют за допомогою колірних рішень або архітектурних споруд. Тут слід пам’ятати, що мінімалізм любить нейтральні світлі, ненасичені відтінки (базовий набір чорний-білий-сірий — найоптимальніший), а використання барних стійок або ширм допустимо тільки в тому випадку, якщо вони функціональні. У таких дизайнах нічого не робиться чисто заради красивого інтер’єру.

Маленькі кімнати

Незважаючи на те, що мінімалізм часто зустрічається в квартирах-студіях, він ніколи не диктує планування, а працює з тим, що є. Тому ви сміливо можете використовувати його для малогабаритних квартир з невеликими житловими приміщеннями.
Як у випадку з низькими стелями, світле оформлення грає на руку дизайну. Простір здається візуально більше і відкритіше. При цьому мінімалістичні прийоми і трансформовані меблі допомагає не займати багато місця, що в маленьких квартирах, де кожен метр на рахунку, незамінне.

Де мінімалізм буде не до місця?

Гіпотетично, хороший мінімалістичний дизайн буде вдало виглядати в будь-якому приміщень. На практиці великі кімнати з високими стелями і великими вікнами при дотриманні всіх канонів стилю виглядатимуть дуже стерильно, незатишно. Такі масштабні приміщення створені для розкішних стилів бароко і класицизм.
Проте, якщо вам подобається сама ідея лаконічного інтер’єру, ви можете використовувати такі прийоми, щоб зробити його як практичним, так і затишним:

  • Вибирати вироби тільки з натуральних матеріалів. У стерильному мінімалістичному інтер’єрі погляд повинен за щось чіплятися. А природні фактури — дерево, камінь — створюють м’які акценти, плюс, до того ж, додають атмосфері тепла.
  • Декорувати приміщення за допомогою об’єктів мистецтва. Картини, скульптури, фотографії пожвавлять ваші апартаменти, а ще будуть виглядати стильно.
  • Купувати предмети інтер’єру на ярмарках виробів ручної роботи. Такі речі завжди вигідно виділяються на тлі фабричних, мають душею і оригінальністю.

Чого слід уникати, так це яскравих плям, хаотичного умеблювання і штучного освітлення. Останню задачу, якщо у вашій квартирі невеликі вікна, можна вирішити за допомогою великої кількості дзеркал і ламп денного світла.