Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Просмотров:

16.01.2019 У житловому комплексі «Бестужівські сади — 2» триває будівництво

На території житлового комплексу «Бестужівські сади» триває будівництво другого будинку. Здійснює проект компанія забудовник «Воробйови гори». Це двосекційний будинок європейського класу. Тут закладені різні планування, а також всі комунікації, включаючи автономне опалення.

Уже зараз будівельники завершили перекриття бетонними плитами першого поверху і приступили до зведення цегляних стін другого. В ході оздоблювальних робіт фасад даного будинку буде утеплений мінеральною ватою для кращого енергозбереження, що дозволить мешканцям в холодні періоди року економити на обігріві квартири.

Вся нерухомість від нашої компанії відповідає європейським стандартам, а також формуються приміщення вільного планування. Це квартири — студії, які дають можливість власникам сформувати функціональні зони за власними уподобаннями.

Плюсом в сторону вибору нерухомості від нашого забудовника є зручне розташування. У крокової доступності є різноманітний вибір підземного і наземного транспорту. Великий розважальний комплекс «Французький бульвар» також дозволить кожному знайти відпочинок до душі.

А також хочемо нагадати, що купуючи квартиру від нашої компанії — забудовника Ви отримуєте можливість взяти участь в акції! У фіналі даного розіграшу буде визначено власника нового Nissan Xtrail 2018! Приїжджайте до нас, адже у нас не тільки якісне житло, але і можливість виграти найрізноманітніші прізи.Более детально читайте на нашому сайті

В жилом комплексе “Бестужевские сады - 2” продолжается строительство В жилом комплексе “Бестужевские сады - 2” продолжается строительство В жилом комплексе “Бестужевские сады - 2” продолжается строительство В жилом комплексе “Бестужевские сады - 2” продолжается строительство