Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 18.10.2019

Просмотров:

Як придумати особливий дизайн інтер’єру? 5 порад професіоналів

Інтернет рясніє красивими картинками стильних квартир. Але багато з них схожі одна на іншу, а ті, які чимось виділяються, не завжди реалістичні і можуть не підходити саме вам. Коли хочеться створити щось особливе, варто братися за справу самостійно і ці 5 порад професіоналів в цьому вам допоможуть.

Не бійтеся змішувати стилі

Це не тільки хороший рада, але ще і тренд 2019 года! Квартири чисто в скандинавському стилі, під лофт або арт-деко виглядають нудно. Тому хай-тек розбавляють еко, а прованс модерном. Хтось може сказати, що деякі стилі між собою не поєднується, але непоєднуваного немає і мода доводить це не перший рік.
Важливо! Не обов’язково брати два стилю і створювати інтер’єр 50/50. Це цілком може бути один дизайн з вкрапленнями іншого.
Щоб результат виглядав гармонійно, дотримуйтесь таких порад:

  • Ставте собі питання «навіщо?». Ви повинні чітко розуміти, чому вибрали саме цю річ саме в такому стилі і збираєтеся її поставити в цю кімнату. Інтер’єр повинен бути практичним, тоді це працює.
  • Знаходьте точки дотику між стилями. Наприклад, одна колірна гамма або схожі принципи створення. При цьому найкраще працюють ті поєднання, у яких багато схожого, але є щось кардинально відрізняється.
Як придумати особливий дизайн інтер'єру? 5 порад професіоналів

Запозичте ідеї

Книга «Кради як художник» вийшла кілька років тому, але принцип запозичення в мистецтві відомий давно. Неможливо створити щось абсолютно нове. Неможливо придумати щось просто «з голови», адже те, що у нас в голові — те, що ми вже колись бачили й те, що ми про це думаємо.
Створюється враження, що дизайнери придумують щось самостійно, тому що вони вже мають досвід і бачили багато прикладів: щось запам’яталося краще, а щось дало основу нової ідеї. Вам же опиратися не на що, але ви можете сміливо використовувати більш явне запозичення.
Подивіться приклади в журналах, книгах, фільмах і Інтернеті. Беріть сподобалися елементи в тому вигляді, в якому ви їх бачили, або зміненими.

Використовуйте твори мистецтва

Твори мистецтва — це вічна класика. Вона має здатність поєднуватися з усім і облагороджувати все. Один-два предмета мистецтва у вигляді репродукції відомої картини або скульптури додасть незвичайну атмосферу вашого будинку.
Важливо! Головне, не купуйте твір мистецтва чисто заради самого факту його наявності в інтер’єрі. Якщо ви не прихильник і не бачите в нібито шедеврі краси — не варто обманювати себе та інших.

Спробуйте хенд-мейд

Вироби ручної роботи дуже затишні і більш того — унікальні. Ви можете спробувати виготовити їх самі. Але якщо хенд-мейд — не ваша стихія, відвідайте ярмарки або перегляньте сторінки рукодільниць і рукодільникам в соцмережах. У таких невеликих крафтового магазинчиках часто можна зустріти самі незвичайні речі.

Як придумати особливий дизайн інтер'єру? 5 порад професіоналів

Подивіться на речі іншими очима

Все нове — це добре забуте старе. Бути може, у вашому інтер’єрі вже є те, що вам потрібно, тільки варто уявити це в новому світлі? Ось кілька ідей:

  • труби замість полиць;
  • книжкові полиці в сходах на другий поверх;
  • підвіконня як офісний стіл;
  • кольорові тарілки як декор на стіні кухні.

Це — найпростіше, що спадає на думку. Але ж можна покреатівіть ще — для уяви немає меж. А щоб фантазія включилася на повну, спробуйте таку вправу:

  • Зайдіть в кімнату.
  • Закрийте очі.
  • Уявіть, що ви зайшли в абсолютно незнайомий будинок і навіть не уявляєте, як користуватися предметами в ньому.
  • Відкрийте очі і спробуйте відповісти на питання, яку функцію має виконувати та чи інша річ.

Вправа дуже просте, але все геніальне — просто. Бути може, вам прийде нам розум щось, що здивує навіть вас самих.