Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Просмотров:

24.12.2019 Які новини з’явилися по об’єкту ЖК «Бестужівські сади»?

7-ми поверховий будинок європейського рівня з яскравим утепленим фасадом від забудовника «Воробйові гори» зводиться по вулиці Бестужева, в тихому і благополучному районі Харкова поруч з ТРЦ «Французький бульвар». 

На даний момент відомо, що з 1-го по 6-й поверхи встановлені двері в квартири. У коридорах закінчили шпаклівку і фарбування стін, а у дворі підходить до завершення процес кладки плитки.

Як і у всіх новобудовах від «Воробйових гір», квартиру тут можна купити як з чорновим, так і з чистовим оздобленням. Вже зараз ведуться ремонтні роботи в багатьох студіях: кладеться плитка, проводится електрика, монтується сантехніка. 

Завдяки оптовим цінам на матеріали і доступній вартості Ви економите на оздобленні. Кваліфіковані бригади спеціалізуються на окремих видах робіт: штукатурка, шпаклівка, встановлення сантехніки тощо. Всі етапи ремонту робляться якісно і в зазначені терміни.

Саме зараз дуже вдалий час зробити покупку нерухомості! Адже в майбутньому році можливе зростання цін через курсові коливання, а також підвищення вартості матеріалів і зарплати робітникам. Тим більше що на даному етапі діє вигідна пропозиція від забудовника. Акція «Обери собі знижку сам» триває! За її умовами під час оформлення угоди на придбання квартири в житлових комплексах «Воробйові гори-8», «Бестужівські сади-2» або «Воробйові Гори на Полях-1» Вам запропонують витягнути кульку, всередині якої буде вказано розмір дисконту на нове житло — 5%, 7% або 10%.

Подробиці акції у нас на сайті.

Які новини з'явилися по об'єкту ЖК «Бестужівські сади»? Які новини з'явилися по об'єкту ЖК «Бестужівські сади»? Які новини з'явилися по об'єкту ЖК «Бестужівські сади»? Які новини з'явилися по об'єкту ЖК «Бестужівські сади»?