Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 29.11.2019

Просмотров:

Який стиль інтер’єру краще всього вибрати, якщо у вас є діти?

Дизайн інтер’єру в першу чергу залежить від того, хто буде жити в квартирі. Його зовнішній вигляд — другорядне питання, тоді як головний — яку функцію він повинен виконувати. Тому наявність дітей вносить суттєві корективи і не тільки наявністю дитячої кімнати.

Дизайн квартири для сім’ї з немовлям

Немовляті потрібен постійний догляд і увагу, тому на цьому етапі життя малюка дитячу зону часто поєднують з дорослою. Наприклад, ліжечко ставлять в спальні батьків.
Важливо! Молодим сім’ям з немовлям добре підійдуть апартаменти зі студійної плануванням. Це смарт-квартири з відкритим простором і без внутрішніх стін. Вони дозволяють організувати в одному приміщенні відразу кілька функціональних зон.
У такому інтер’єрі повинні бути враховані потреби як малюка, так і дорослих. Тому вибирають нейтральні і затишні стилі без яскравих акцентів:

  • Скандинавський. Основа — білі стіни, багато світла і тільки натуральні матеріали. У такій квартирі завжди панує атмосфера затишку.
  • Еко. Стиль, заснований на принципах дбайливого ставлення до екології. Тут теж багато світла і природності, а в якості декору виступають рослини. У такому оточенні дитині зростати не тільки комфортно, але і корисно для здоров’я.

Така база хороша ще й тим, що в неї завжди можна вписати яскраві акценти в дитячій зоні, у міру тоді як малюк буде рости і йому знадобитися більше місця для ігор.

Який стиль інтер'єру краще всього вибрати, якщо у вас є діти?

Інтер’єр для школярів

Дошкільнятам і дітям шкільного віку варто виділити окрему кімнату. Але і в студії це можливо зробити: достатньо встановити в приміщенні архітектурні споруди:

  • ширми;
  • арки;
  • подіуми.

При необхідності, дитина завжди зможе усамітнитися, але ідея відкритого простору збережеться, що важливо, оскільки учням початкових класів все ще потрібно приділяти достатню кількість уваги.
Урізноманітнити нейтральний дизайн інтер’єру допоможуть наступні стилі:

  • Поп-арт. Яскравий креативний стиль, в якому світла база поєднується з яскравими вставками.
  • Еклектика. Один з найцікавіших стилів, де тон задає колір і меблі, яка може бути з самих різних напрямків.

Тренд в 2019 йде на змішання стилів і це дуже на руку сім’ям з дітьми — дитина росте, але вам не потрібно робити ремонт, досить додавати нові елементи, освіжаючі дизайн і представляють його в новому світлі.

Який стиль інтер'єру краще всього вибрати, якщо у вас є діти?

Апартаменти для сім’ї з дорослою дитиною

Починаючи з підліткового віку дитина починає впізнавати себе і формувати свою особистість. Він ще не зовсім дорослий, але потреб у нього не менше. Тому розмірковуючи над інтер’єром нової квартири, обов’язково варто враховувати думку дитини.
Важливо! Доросла дитина і батьки завжди будуть стикатися в думках, тому без грамотного поділу простору не обійтися.
Вмістити в одному приміщенні все, що потрібно кожному члену великої родини допоможуть принципи наступних стилів:

  • Мінімалізм. Мистецтво викидати зайве і підходити до облаштування житла практично. Навіть якщо ви не хочете робити інтер’єр максимально раціональним і прагматичним, запозичте у мінімалізму свіжі ідеї організації місць для зберігання речей, трансформовану меблі (без дивана-розкладачки нікуди) і прийоми візуального розширення простору.
  • Хай тек. High Tech навіть свою назву отримав від терміна «високі технології». У нього є правила по квітам і матеріалами, але його головна характеристика — наявність великої кількості електронних пристроїв, а вони зазвичай дуже спрощують побутове життя. Та й підліткам дуже подобається жити в «квартирі майбутнього», вони завжди йдуть на крок вперед дорослих.

Якщо у вас кілька дітей

Великим сім’ям з кількома дітьми можна сміливо вибирати різні стилі інтер’єру для кожної кімнати і / або функціональної зони. Головне, визначитеся, що буде об’єднувати їх все — може бути, колірне рішення або меблі.
Переходи між стилями повинні бути плавними і не кидатися в очі. В іншому обмежень немає: прислухайтеся до думки кожного члена сім’ї і створіть квартиру своєї мрії разом!