Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Просмотров:

13.08.2019 З будівельного майданчика передали новини, що стосуються зведення ЖК «Бестужевські Сади»

Яскравий сучасний будинок поруч з Французьким бульваром будується швидкими темпами. На сьогоднішній день:

  • вже йде фарбування підвальних приміщень;
  • на даху йде шпаклівка парапетів.

Найближчим часом також планують приступити до утеплення даху і розкочування руберойду.

Крім зведення самого житлового будинку, за планом проекту передбачено благоустрій території: асфальтовані доріжки, озеленення, встановлення дитячих ігрових майданчиків. Зараз вже почали займатися підготовчими роботами, щоб незабаром приступити до благоустрою двору.

Нагадуємо, що у будинку буде утеплений фасад, власне ОСББ, автономна система опалення.

Розташований ЖК в пішої доступності від метро, зупинок трамваїв і маршруток. Сам район дуже хороший, мальовничий. Тут поруч парк, лікарня, навчальні заклади.

У комплексі буде представлений великий вибір планувань, включаючи унікальні дворівневі квартири. Щоб дізнатися більше, зверніться до відділу продажів.

З будівельного майданчика передали новини, що стосуються зведення ЖК «Бестужевські Сади» З будівельного майданчика передали новини, що стосуються зведення ЖК «Бестужевські Сади»

З будівельного майданчика передали новини, що стосуються зведення ЖК «Бестужевські Сади» З будівельного майданчика передали новини, що стосуються зведення ЖК «Бестужевські Сади» З будівельного майданчика передали новини, що стосуються зведення ЖК «Бестужевські Сади»