Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 26.11.2019

Просмотров:

З ЯКИМ КОЛЬОРОМ НАЙКРАЩЕ ПОЄДНУЄТЬСЯ БІЛИЙ У ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ?

Білий в інтер’єрі з одного боку нейтральний, але з іншого — абсолютно унікальний колір. Він — єдиний в кольоровій гамі, який здатний створювати універсальний фон і об’єднувати холодні і теплі відтінки.
Можна виділити такі переваги його використання в інтер’єрі:

  • за рахунок універсальності підходить людям різного віку і характеру;
  • розширює простір;
  • більш стійкий до вигорання;
  • додає шику;
  • створює цілісну дизайнерську картину.

Однак є також і мінуси:

  • здатність підкреслювати всі нерівності;
  • необхідність вносити легку колеровку;
  • потрібно використовувати дорогі фарби і шпалери;
  • яскравіше виявляє невдалі поєднання предметів меблів і декору.

Використання дешевих оздоблювальних матеріалів або чистої фарби без колеровки легко може перетворити Ваше житло в лікарняну палату.
Незважаючи на нейтральність, білий — досить примхливий. Тільки якісні матеріали допоможуть домогтися цікавого і цілісного образу. Ще в 20-ті роки саме ним багатії підкреслювали свій добробут і статус.

З ЯКИМ КОЛЬОРОМ НАЙКРАЩЕ ПОЄДНУЄТЬСЯ БІЛИЙ У ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ?

Похідні білого

Сьогодні не прийнято використовувати чистий колір без домішки. Популярним вважають так званий off-white (англ. «Не зовсім білий»). Для цього в фарбу додають зовсім небагато іншого відтінку. На перший погляд, колір буде здаватися просто білим, але складна колористика повністю змінює сприйняття картинки.
В якості базового можна використовувати його з відтінком бежевого або блідо-сіро-жовтого (екрю). Також іноді додають перламутр або рожевий.

Вплив освітлення

При роботі з інтер’єром в білих тонах дуже важлива якість освітлення. Враховується величина вікон, їх висота і розташування.
Цей колір любить хороше освітлення. Якщо Ви живете на тіньовій стороні, або за Вашим вікном ростуть дерева, краще відмовитися від нього в якості основного відтінку.
Off-white може здаватися брудним при не зовсім хорошому світлі, тому потрібно ретельно підбирати тон, який буде додаватися до чистого кольору.
Також будьте обережні з штучним освітленням. Жовті лампи повністю нейтралізують ефект білого, перетворивши його в бежевий. А синє світло додасть зайвого холоду інтер’єру.

Поєднання з іншими квітами

Такий універсальний колір поєднується практично з усіма тонами як з теплою, так з холодної палітри.
У будь-якому випадку в білому інтер’єрі повинні бути присутнім яскраві акценти. Це може бути стельовий фриз, віконні укоси, плитка і т.п.
Чорно-білий
Таке поєднання — це классика. У всі часи воно було і буде популярним. Чорно-білий інтер’єр надає строгості і лаконічності. У той же час він виглядає дуже витончено.
Білий і помаранчевий
Цей тандем буквально створений для життєрадісних і активних людей. Він несе в собі свободу і сонячність.
Поєднання з фіолетовим
Драматичне єднання цих двох відтінків підходить творчим людям. Воно приховує в собі містику і загадку. Часто його використовують в спальні. Цей союз сприяє хорошому сну.
Білий + зелений
Ще одна пара, яка добре впливає на нервову систему, заспокоюючи її. У зоні відпочинку краще використовувати приглушені зелені тони. У вітальні або кухні підійдуть більш яскраві відтінки.
На білому тлі прекрасно виглядають живі домашні квіти.
Дружба з синім
Ці кольори поєднуються дуже добре. Але вони підійдуть тільки тим, хто любить холодну атмосферу. У такому оточенні добре працює мозок.
Щоб надати біло-синьому інтер’єру тепла, може додати в нього яскраво-червоні акценти. Це можуть бути предмети декору або меблів.

З ЯКИМ КОЛЬОРОМ НАЙКРАЩЕ ПОЄДНУЄТЬСЯ БІЛИЙ У ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ?

Поєднання з квітами з протилежного палітри

Вищий пілотаж дизайнерського рішення — це об’єднання за допомогою білого холодних і теплих відтінків. Нейтральний колір створює грань між активністю і спокоєм.
Застосування цього фокусу добре працює в кімнатах, які потрібно розділити на різні зони.
Однак в цьому випадку потрібно діяти акуратно, щоб інтер’єр виглядав гармонійно.

Декор

Білі предмети декору можуть стати яскравим акцентом в приміщенні. Тут є правило: вони не повинні бути занадто простими. Вибирайте складні форми або незвичайну фактуру. Тільки тоді Ваша кімната буде виглядати вишукано.

Білий колір воістину унікальний. Він був, є і буде на піку популярності. Правильне використання в інтер’єрі може перетворити Вашу квартиру і підкреслити індивідуальність.