Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 18.06.2019

Просмотров:

Заробити на нерухомості може навіть студент? Міф чи реальність?

Заробіток на нерухомості — це найпростіша схема інвестицій. Але для неї теж потрібні вкладення. Міф чи то, що їх можна мінімізувати і, таким чином, заробити може навіть студент? Розглянемо схеми отримання прибутку докладніше.

Як працюють інвестиції в нерухомість?

В цілому схема вкладень наступна:

  1. Ви купуєте квартиру.
    а. Ви здаєте квартиру в оренду
    б. Ви перепродуєте квартиру.

Пункти а і б можуть йти один за одним, а може бути обраний тільки один з них. При цьому діють такі рекомендації:

  • Купувати краще первинну нерухомість. Первинне житло — це житло в новобудові, яке ви купуєте безпосередньо у забудовника. Серед його переваг більш низька ціна на ранніх етапах будівництва будинку, чиста юридична історія і ідеальний стан.

Важливо! Навіть якщо продати первинне житло відразу після здачі будинку в експлуатацію, ви заробите 30-50% від вкладеної суми (різниця в цінах на початку і кінці будівництва).

  • Перепродувати краще після того, як вартість житлоплощі повністю окупиться довгостроковою орендою (в середньому через 6-9 років).
  • Зобов’язання з пошуку, заселення та підтримки квартиронаймача можна передати керуючої компанії. В такому випадку ви отримуєте пасивний дохід, але не займаєтеся ніякими питаннями.

У студента, який не має накопичень, проблема виникає ще з першим пунктом у схемі інвестицій «Ви купуєте квартиру». Які тут можуть бути варіанти?

Купівля квартири без великих вкладень

Заробити на нерухомості може навіть студент? Міф чи реальність?

Існує як мінімум два варіанти, як придбати нерухомість самостійно, якщо всієї необхідної суми на руках у вас немає.

  • Кредит у банку.
  • Розстрочка від забудовника.

Різниця в умовах (залежать від банку і від забудовника) і в юридичну особу, який за фактом позичає вам гроші.
Важливо! Для отримання кредиту повинна бути чиста кредитна історія і стабільний дохід. Інші умови дізнавайтеся в банку або у забудовника.
Альтернативний варіант обом попереднім — пошук співінвесторів. Припустимо, ви купуєте квартиру навпіл з родичем або другом. В цьому випадку всі домовленості і гарантії ви обговорюєте між собою і (настійно рекомендується) закріплюєте юридично на папері.

Як мінімізувати витрати?

Перші інвестиції, не обов’язково зроблені вони студентом чи ні, повинні бути мінімальними. Тому вибираючи квартиру для вкладень, враховуйте такі фактори, які знизять її ціну:

  • Етап будівництва. Мінімальну вартість забудовник ставить на етапі закладки фундаменту. Цю стадію називають етапом котловану. На ній у компанії вже є на руках всі дозвільні документи, але будівельники тільки-тільки приступають до робіт на майданчику.

Важливо! Слідкуйте за новинами на офіційному сайті компанії-забудовника, щоб дізнатися про старт продажів в новому проекті або акціях.

  • Поверховість. Житло на першому і останньому поверсі зазвичай дешевше.
  • Квадратура. Тут, здавалося б, все просто: працює правило «чим менше квадратів — тим менше ціна». Це так, але площа впливає і на комфорт проживання. Щоб був баланс між цими двома показниками, звертайте увагу на планування.
  • Район. Житлові комплекси намагаються будувати в хороших районах, щоб поруч була інфраструктура і транспорт. Проте, завжди є більш і менш віддалені від центру проекти. Перші — дешевше.

Крім того, є шанс придбати нерухомість за мінімальною ціною в періоди акцій.

Так все ж: міф чи реальність?

Заробити на нерухомості може навіть студент? Міф чи реальність?

Підсумувавши всі, можна зробити висновок, що заробити на нерухомості студенту під силу. Але, щоб це спрацювало, потрібно все грунтовно прорахувати:

  • Визначити, скільки реально ви можете вкласти на даний момент.
  • Врахувати додаткові джерела доходу (включаючи плановані на найближчий час).
  • Визначити, чи можете ви довести свою надійність, щоб вам дали кредит.
  • Проконсультуватися з юристом у разі співпраці з співінвестором.
  • Підрахувати свій можливий дохід в разі оформлення розстрочки у забудовника.

Важливо! У разі співпраці з керуючою компанією «Воробйови гори» гарантується пасивна прибуток від здачі житлоплощі в оренду в розмірі 16% в доларах.
Дізнайтеся деталі придбання квартири в ЖК «Бестужівські сади» та інших проектах забудовника «Воробйови гори» і починайте планувати своє забезпечене майбутнє вже сьогодні!