Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 20.09.2019

Просмотров:

ЗДАЧА НЕРУХОМОСТІ — ЛЕГКИЙ І НАДІЙНИЙ ПРИБУТОК

Купівля квартир з метою їх подальшої здачі в оренду — вигідний бізнес, яким останнім часом зацікавилися українці.
Треба відзначити, що в Європі вже давно існує поняття «прибутковий будинок». Забудовники зводять цілі комплекси, квартири в яких продаються тим, хто вирішив вкласти гроші і заробляти на оренді. Кількість орендованого житла там вражає: у Франції близько 40%, в США — близько 45%. Полегшує життя європейським інвесторам керуюча компанія, яка знаходить орендарів і повністю займається обслуговуванням квартир.
Така послуга також з’явилася у деяких будівельних компаній в Україні. Вона позбавляє вкладника від вирішення побутових, комунальних та організаційних питань.
Попит на орендоване житло у великих містах нашої країни досить високий. В середньому 15% угод з придбання нерухомого майна здійснюються з метою інвестування для здачі його в оренду.
Найголовніше правило такого бізнесу — розрахунок окупності і ціни квартири в майбутньому. Саме тому частіше для заробітку вибирають новобудови. Інвестори купують квартири на етапі котловану: в цей момент їх ціна мінімальна. Нові технології енергозбереження, якісні комунікації, євроремонт в під’їздах, упорядкована прибудинкова територія забезпечать високу ліквідність житла навіть через десятиліття.
На вторинному ринку знос будинків підвищується з кожним роком. Ремонт в під’їздах практично не робиться, а старі ліфти часто ламаються.

Корисні поради

ЗДАЧА НЕРУХОМОСТІ - ЛЕГКИЙ І НАДІЙНИЙ ПРИБУТОК

Вклавши вільні гроші на етапі будівництва можна істотно заощадити, і, дочекавшись здачі будинку в експлуатацію, почати отримувати стабільний дохід кожного місяця.
При такому способі інвестування потрібно врахувати наступне:

  • вигідніше замовити ремонт від забудовника, адже він обійдеться дешевше, а заселити орендарів Ви зможете відразу після введення будинку в експлуатацію;
  • краще купити кілька невеликих студій, ніж одну квартиру високого класу: вищий попит прискорить пошук орендарів, а маленька площа скоротить витрати на ремонт.
  • крім стандартного набору меблів краще відразу купити побільше техніки: витрати будуть вище, але ціну оренди можна істотно збільшити, якщо в квартирі будуть пральна і посудомийна машини, кондиціонер, бойлер, мікрохвильовка і т.д.

Розглянемо різні варіанти здачі нерухомості.

Довгострокова оренда

Переваги такого виду — стабільність доходу, мінімум витраченого часу і коштів. Все, що від Вас потрібно, це зустрічатися з орендарями один раз на місяць для отримання грошей за оренду, а також контролювати оплату комунальних послуг.
У світі сучасних технологій це можна робити на відстані, переглядаючи інформацію в особистому кабінеті постачальників електроенергії, опалення, води і т.п. Орендну плату можна отримувати на карту.
Заробіток від довгострокової оренди складе близько 16% річних, а окупити квартиру Ви зможете приблизно за 9-10 років.

 

Добова оренда

Цей спосіб отримання прибутку більш прибутковий. Він також має великий попит. В основному подобово заселяються відрядження, туристи і заочні студенти.
На такий бізнес потрібно витрачати багато часу: розміщувати оголошення, відповідати на дзвінки, зустрічати і заселяти гостей, регулярно прибирати і міняти постільну білизну.


Знос квартири буде відбуватися швидше, тому доведеться періодично робити косметичний ремонт.
Для цих цілей в основному купують квартири в центральних районах міста.

Нерухомість — це одна з небагатьох сфер інвестування, яка буде затребувана завжди. Купуючи квартиру, яка буде заробляти для Вас гроші, Ви забезпечите себе пасивним і стабільним доходом на багато років.