Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 21.06.2019

Просмотров:

Здача нерухомості — вигідне рішення для власників квартир

Якщо у вас вже є квартира — читайте далі. Якщо у вас ще немає квартири — переходите на головну сайту компанії-забудовника «Воробйови Гори», подивіться проекти, зв’яжіться з менеджером, щоб дізнатися доступні варіанти (а їх багато!) І ціни, повертайтеся і теж читайте далі. Це стаття про те, як заробити на тому, що маєте. Ніколи не пробували інвестувати? Саме час!

Навіщо здавати нерухомість?

Здача нерухомості — один з найпривабливіших видів діяльності. Ви отримуєте гроші за те, що на вашій житлоплощі тимчасово живе інша людина. Але при цьому сама житлоплощу залишається у вашій власності і практично в будь-який момент ви можете її, наприклад, продати, і заробити на цій операції непогану виручку.
Важливо! Здавати нерухомість може будь-який власник квартири, навіть якщо проживає в ній сам. Заробіток від здачі кімнати або її частини складе менше, ніж повноцінного житла, але тим менше це теж вигідне рішення.

Якщо у вас вже є квартира ..

Схема інвестицій в нерухомість зазвичай виглядає так:

 1. Придбати квартиру.
 2. Знайти мешканця.
 3. Щомісяця отримувати орендну плату.

Здача нерухомості - вигідне рішення для власників квартирДля тих, хто вже є власником квартири, перший пункт не є проблемою і можна відразу переходити до другого.
Важливо! Пошук мешканця може стати серйозним завданням, оскільки бажаючих заробляти на здачі нерухомості багато.
Все стає набагато простіше, якщо ви — власник квартири в будь-якому житловому комплексі від забудовника «Воробйови Гори». Компанія пропонує спеціальну послугу для інвесторів, в рамках якої бере на себе всі зобов’язання щодо вирішення питань, пов’язаних з орендою вашої нерухомості і таким чином виступає в ролі керуючої компанії.

За договором керуюча компанія:

 1. Шукає і заселяє квартиранта. Пошук починається відразу після підписання паперів. Фахівці використовують різні канали, включаючи внутрішню базу підприємства.
 2. Забезпечує щоденну цілодобову підтримку орендаря за рішенням комунально-побутових питань.
 3. Відповідає за систему оплати комунальних послуг і оренди.
 4. Регулярно надає фото- та відео-звіти про стан квартири.
 5. Веде бухгалтерський облік всіх фінансових операцій, пов’язаних з орендою.

Прибуток від здачі нерухомості за умови співпраці з компанією, що управляє гарантовано становить 16% річних в доларах. І це пасивний дохід, що не вимагає від вас ніяких дій, окрім підписання паперів на самому початку роботи.

Якщо у вас ще немає квартири ..

Стати власником власної житлоплощі разом із забудовником «Воробйови Гори» не менше просто, ніж заробляти на ній. За мінімальною ціною можна купити житло в споруджуваних проектах. На ранніх етапах зведення будинку, коли фундамент майбутньої будівлі тільки укладають, вартість на 30-50% менше, ніж після здачі новобудови в експлуатацію!
Якщо у вас немає на руках всієї необхідної суми, ви можете придбати новеньку квартиру в розстрочку (кредитом від банку або забудовника). «Воробйови Гори» довіряють своїм клієнтам і раді запропонувати їм посильну допомогу в покупці власного житла.
З урахуванням прибутку від здачі кімнат в оренду, повна окупність коштів, вкладених в їх покупку, настає через 6-9 років. При цьому ринок первинної нерухомості стабільно зростає, отже на перепродажі через цей час ви також заробите.

Як зробити своє житло більш привабливим для квартирантів?

Здача нерухомості - вигідне рішення для власників квартир
Квартири в оренду шукають кілька категорій мешканців. Левову частку серед них складають студенти. Також з’їм затребуваний у іногородніх і молодих сімей. Вирішальними факторами для них стає:

 • Ціна. І студенти, і молоді сім’ї шукають бюджетні варіанти.
 • Гарне розташування. Щоб зручно було добиратися до університету і / або роботи.
 • Комфорт. Мешканці шукають оптимальний баланс між вартістю і станом нерухомості.
 • Комунальні платежі. Оскільки вони можуть істотно збільшувати орендну плату.

Таким чином, власники квартир в житлових комплексах від забудовника «Воробйови Гори» мають всі переваги, необхідними для того, щоб конкурувати на ринку оренди:

 • сучасні планування, раціонально використовують простір (студії і двоповерхові гостинки), дозволяють знизити ціну житла;
 • розташування ЖК спеціально підібрано таким чином, щоб будинок знаходився в районі з розвиненою інфраструктурою і хорошою транспортною розв’язкою (близько ТРЦ «Французький бульвар», недалеко від станцій метро Ботанічний сад і Академіка Павлова);
 • квартири в ідеальному стані і з сучасним ремонтом (при покупці житла до здачі будинку, ви можете замовити ексклюзивний дизайнерський інтер’єр);
 • низькі тарифи на комунальні послуги в порівнянні з середніми цінами по Харкову.

Бонусом є також упорядкована озеленена територія, рішення комунально-побутових питань через ОСББ, зручна схема співпраці (оскільки всі питання регулюються через забудовника). Мешканець може бути впевнений в вас як в власника, так само, як і ви можете бути впевнені в ньому, як в орендаря.
Щоб дізнатися більше про вигоду співпраці із забудовником як керуючою компанією, зв’яжіться з менеджером вже зараз. Всі контактні дані є внизу сайту.