Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Просмотров:

01.03.2019 Житло європейського класу харків’янам і гостям міста!

Компанія-забудовник «Воробйови гори» зводить всю нерухомість за європейськими стандартами, використовуючи тільки якісні матеріали.

Житловий Комплекс «Бестужівські сади — 2» є одним з таких об’єктів, будівництво якого ведеться по вулиці Бестужева. Це комфортабельний район з розвиненою інфраструктурою і зручним розташуванням.

На даному етапі будівництво двосекційного вдома впевнено набирає обертів, щоб здати об’єкт вчасно! На п’ятому поверсі, в другій секції комплексу, будівельниками завершено перекриття бетонними плитами і розпочато роботи по заливці коридорів. В цей же момент, в першій секції на третьому поверсі, закінчується кладка стін. А також проводяться підготовчі роботи по перекриттю. Даний будинок буде оснащений автономним опалювальним устаткуванням, що дасть можливість мешканцям економити.

І нагадуємо, що Ви ще встигаєте взяти участь в розіграші позашляховика Nissan X-trail 2018 года! Але поспішайте, залишилися лічені дні! Подробиці на нашому офіційному сайті!

Жилье европейского класса доступно харьковчанам и гостям города! Жилье европейского класса доступно харьковчанам и гостям города! Жилье европейского класса доступно харьковчанам и гостям города! Жилье европейского класса доступно харьковчанам и гостям города!