Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Просмотров:

19.03.2020 ЖК «Бестужевські сади-2». Новини будівництва

Фахівці нашої компанії продовжують роботу над житловим комплексом «Бестужевські сади-2», який знаходиться поруч з ТРЦ «Французький бульвар». У пішій доступності від будинку три станції метро: «Київська», «Академіка Барабашова» і «Захисників України», а також зупинки маршруток (№233е) і трамваїв (№16а, №2б, №6, №8, №16, № 26 і №27).

Зараз на території комплексу тривають роботи з благоустрою: укладання плитки уздовж забору і тротуарної плитки. У багатьох квартирах бригади забудовника займаються чистовим оздобленням: монтажем сантехніки, електрики, поклейкою шпалер і установкою натяжних стель. Затишні студії готують для передачі ключів майбутнім мешканцям.

ЖК «Бестужевські сади-2» складається з однорівневих і дворівневих смарт-квартир площею від 19 до 25 м². Зв’яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним способом, і ми з радістю відповімо на всі питання, а також проведемо онлайн презентацію студій.

ЖК «Бестужевські сади-2». Новини будівництва ЖК «Бестужевські сади-2». Новини будівництва ЖК «Бестужевські сади-2». Новини будівництва ЖК «Бестужевські сади-2». Новини будівництва