Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Просмотров:

04.02.2020 ЖК «Бестужевські сади-2». Новини про будівництво об’єкта

Житловий комплекс «Бестужевські сади-2» представляє собою сучасний 7-ми поверховий новобуд з яскравим утепленим фасадом. Будинок розташований по вулиці Бестужева, в пішій доступності від ТРЦ «Французький бульвар».

Будівництво комплексу підходить до завершення. Зараз робітники закінчують розмітку паркувальних місць у дворі. Йде процес прокладки кабелів під домофон. На території йде монтаж поштових скриньок.

Бригади забудовника продовжують проводити внутрішні роботи у квартирах: заливка стяжки на підлозі, розводка комунікацій. Фахівці роблять все можливе, щоб мешканці отримали готовий ремонт у момент здачі будинку в експлуатацію. 

Ще однією перевагою комплексу є вдале розташування і розвинута інфраструктура. У пішій доступності три станції метро: «Київська», «Академіка Барабашова» і «Захисників України». Поряд є магазини, школи, дитячий садок, поліклініка тощо.

Також новобуд являє собою новий рівень комфорту: в під’їздах повісять дзеркала і картини, поставлять живі квіти. В будинку  кілька разів на день проводитимуть вологе прибирання. На території заплановано ландшафтний дизайн, дитячий майданчик і лавочки. Двір буде під охороною та цілодобовим відеоспостереженням.

ЧИМ КУХНЯ З БАРНОЮ СТІЙКОЮ КРАЩЕ, НІЖ ЗВИЧАЙНА? ЧИМ КУХНЯ З БАРНОЮ СТІЙКОЮ КРАЩЕ, НІЖ ЗВИЧАЙНА? ЧИМ КУХНЯ З БАРНОЮ СТІЙКОЮ КРАЩЕ, НІЖ ЗВИЧАЙНА?